Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][TEKST] harnasiek vs elophantsuckmyd


harnaś

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926881-U173186.png

Wyzywający: harnasiek
Wyzwany: Kto 1 ten lepszy
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Wybierasz Ty (nie chce free)
Notatka:
trzeba pocwiczyc przed AT bo dawno nic nie pisałem, cmon.

Opublikowano

Hej to on to lis czerwony

on tak bardzo napal-napalony

harnasiek mu na imie

juz ja wiem jak on zginie

zostanie zmiażdzony przez moje dissy sory!

 

dziki harnasiek biegnie przez pole

ja wychodzę na podwórko i go widzę ja pierdole

znowu będzie kradł maliny

no serio bez popeliny

 

owala ludzi na eq w metinie

niczym lis przebiegły gm siedzi w spinie

harnasiek jesteś skończony

lepiej już nie szukaj żony

bo wyjdziesz na tym spalony

jak lis ostatni roztargniony

Opublikowano

Lisy, lisy pierwsze co mi się nasuwa
I nie to nie jest zwierzyna, a pewna babka z foruma.
Rude to, wredne, dzikie i zboczone
Lecz nicku tu nie wymienie bo polece z permem #adminzone
Hasztag roku, no tylko powiedz, że nie
Dobra miałobyć o lisach wiec w tekst też wplączemy je
Lecz z tego Co tutaj widze z tekstu zmieniło się w diss
więc ja zmienie klimatyke i odpowiem tobie w mig.
Zerknij na to porównanie, powinno dać do myślenia
Jestem dzikim wilkiem z lasu, a ty lisem - szybko zwiewaj.
Rudy niestety nie jestem, jak na lisa tu przystało
wiec kolejny pancz chuj w dupe, mamy już 2-0 lamo.
Nigdy nie byłem złodziejem, jestem w chuj uczciwy #fubu
Żony nie mam mieć nie będe, no chyba, że na serwerze.
I tak lepsze mam ambicje, ty wróć jebać nietoperze.
Chciałeś diss o trynkiewiczu, widzę ktoś tu urażony...
Jesteś z okolic Piotrkowa, też byłeś ofiarą zmory?
Dobra koniec, szkoda czasu, czuj sie typie rozjebany.
Jesteś lisem, wiec spierdalaj póki jest Ci żywot dany.

 

składnia w chuj... pierwszy tekst od chuuuuj długiej przerwy 

Opublikowano

Lisy, lisy pierwsze co mi się nasuwa

I nie to nie jest zwierzyna, a pewna babka z foruma.

Chyba wiem o kogo chodzi xD

 

harnaś, jak na to forum, to tekst jest na poziomie, w przeciwieństwie do tego elophantsuck coś tam, chociaż poprawił mi dzień i fajnie się czytało  xD

 

  

głos harnasia

Opublikowano

harnas już na poczatku dojebał. Głos na harnasia

 

 

Lisy, lisy pierwsze co mi się nasuwa
I nie to nie jest zwierzyna, a pewna babka z foruma.
Rude to, wredne, dzikie i zboczone
Lecz nicku tu nie wymienie bo polece z permem #adminzone

 

 

@down

No to żeby było sprawiedliwie każdy głos na harnasia to 1 like odemnie


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

dlaczego wasze dissy sa pelne wulgaryzmowe?

harnasiek

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

Rudy harnaś ;p

Już wcześniej pokazywał tekst i mi się podobał :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...