Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jakie postacie mają najlepsze/najwięcej cc ? największego slowa/ stuna


Lajkk

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam was... moje pytanie brzmi
jakie postacie maja najlepszego stuna.. najwiecej Cc czyli np 2 slowy 1 stun i odrzucenie

albo stun na 2-3 sec..
nie wiem.. piszcie co wiecie ;)
leca like!

1352328162-U673632.jpg
Opublikowano

@Up

 

Co ty pierdzielisz ? Ashe 4 s stun i musi być daleko rozbawiłeś mnie .

 

 

Ashe ma 3,5 stuna . A najmocniejszy slow to nasusa

18706.png

12012395664c93b46ec7f29.jpg

Jeśli pomogłem, daj "+" ;D

Opublikowano

Najwięcej CC leona- 3styny i slow

Najdłuższy stun ashe chyba 4s ale musi być daleko

3,5 po pierwszych 3 sek lotu strzały + okoliczne jednostki duzy slow

stun 1,5 sek przed 3 sek lotu

Opublikowano

@Up

 

Co ty pierdzielisz ? Ashe 4 s stun i musi być daleko rozbawiłeś mnie .

 

 

Ashe ma 3,5 stuna . A najmocniejszy slow to nasusa

niezgodze sie z tb... najmocniejszego slowa ma thresh na ulcie ;]

64l7.png

Opublikowano

Jak chcesz postacie z największym CC to myślę że Leona i Nautilus.

Opublikowano

Ezreal ma sporo cc (Knock Up z Q) (Odepchnięcie z W) (Na ulti może przytankować)

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

Najwięcej CC'ków mają:
1) Leona: 2x Stun, 1x Snare, Slow

2) Nautilus: 1x Snare, 1x Slow, 1x Knock up/back, 1x Pull

3) Sejuani: 1x Konck up, 1x Slow, 1x Stun + Slow

4) Thresh: 1x Pull, 1x Knock back/forward + Slow, 1x Slow - (sumując to 2x slow)

5) Blitzcrank: 1x Pull, 1x Knock up, 1x AoE Silence

6) Zac: 1x Slow, 2x Knock up.

 

 

 

Morgana ma tez sporo

Lol Morgana ma tylko 2: 1x snare, 1x AoE Stun. i tyle, black shield kontruje wszystkie CCki z gry, to jest zajebiste! :)

Opublikowano

Fear fiddla kiedyś 3sec teraz chyba 2,25. Tak czy inaczej Ashe z ultki ma najdłuższego. Ogólnie to jak w teamie masz lux na midzie, tresha ba suppie jinx ADC, nasusa na topie i j4 w jungli cz jakiegoś zaca to weź sobie to przegraj xD

3d8b54f471ac3645gen.png


Ten ból dópy


Opublikowano

Thresh ma slowa 99%

Nasus ma bodajże 80% @nie mam pojęcia co do tego

Najwięcej cc, Leona, Nautilus.

Vi ma też dużo, Jarvan.

Najdłuższy stun - Ashe z ulta- 3,5 sec, ale musi lecieć długo

2rp9q8l.jpg

Opublikowano

@Up

 

Co ty pierdzielisz ? Ashe 4 s stun i musi być daleko rozbawiłeś mnie .

 

 

Ashe ma 3,5 stuna . A najmocniejszy slow to nasusa

 

Haha nasus? On ma 35%... A thresh 99%... GG WP.

 

Thresh, Sejuani, Vi, Leona, Lulu.

 

b_560_95_1.png

 

Opublikowano

Serio kurwa, najwięcej cc Ashe i inni? Każdy wie że Nautilus ma najwięcej...

 

Ashe ma NAJDŁUŻSZY stun w grze. 

Opublikowano

Ashe ma NAJDŁUŻSZY stun w grze.

I chuj z tego stuna, wbije taki Nautilus, walnie wszystkie CCKi na nią i martwa w 0,5 sek jeśli adc pomoże.

 

 

Opublikowano

I chuj z tego stuna, wbije taki Nautilus, walnie wszystkie CCKi na nią i martwa w 0,5 sek jeśli adc pomoże.

C**ja to ty masz na twarzy  C***JA TO OBCHODZI ,ŻE ONA DEDNIE

 

POLECAM CZYTANIE ZE ZROZUMIENIEM!

 

========================

 

Ashe

Warwick

v5fgbo.jpg



Chipsy cola gramy w lola

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...