Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedz] CaviS [Dedyk][Easy] Reaktywacja !


KażgaLumpeks

Bronie i zbroje [stalki] [bronie 65 lv] :)  

13 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Pierwsze bronie i zbroje dodać do handlarzy czy żeby było trudniej będzie dropić ?

    • Tak Dodać do handlarzy.
      10
    • Nie Ma być trudniej.
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
 
 
Ruda
>
>
>
>
Głupia
>
>
>
>
Reklama
>
>
>
>
 
 
 
 
 
 

jxv1.png
 

 

efzu.png
 

 

Strona głowna

20 lutego 2014

Team Speak

20 lutego 2014

Forum

Nie dobre mody ! :D

 

7ood.png
 

 

Specyfikacja

 

Typ serwera ~ Easy

Maksymalny poziom ~ 200

Maksymalne punkty statusu ~ 95

Doświadczenie ~ 700%

Drop yang ~ -50%

Drop ~ 300%

 

 

Dane techniczne

 

Procesor ~ Intel Core 

Pamięć ram ~ 16 GB

Łącze ~ 1 Gbs

 

akls.png
 

 

7kxf.png

 

nria.png
 

 

gowm.png

 

2a73.png
 

 

Wojownik

 

jyv4.png

 

7ood.png
 

 

j624.png

 

7ood.png
 

 

ipgi.png

 

Ninja

 

if1e.png

 

7ood.png
 

 

nuwo.png

 

7ood.png
 

 

96qd.png

 

Sura

 

69uf.png

 

7ood.png
 

 

5j8l.png

 

Szaman

 

qhps.png

 

7ood.png
 

 

ohh8.png

 

7ood.png
 

 

ohx.png

 

8l7l.png

 

jif.png

 

wj8p.png
 

 

Nowe ulepszacze są potrzebne tylko na epiki. KD standardowo do +5.

 

119q.png

 

pw9h.png
 

 

w683.png

 

qw32.png

 

cucm.png

 

2orl.png

 

uyzd.png
 

 

Max hp          4000

WIT, INT, SIŁA, ZRĘ          12

Szybkość ataku          15

Szybkość chodzenia          20

Szybkość zaklęcia          20

Regeneracja HP          30

Regeneracja SP          30

Obrażenia dodane do HP          15

Bonus na podwójne zdobywanie EXP'a          20

Bonus na podwójne zdobywanie yang          20

Bonus na podwójny drop item'ów          20

Wartość ataku          100

~~~~~~

Szansa na otrucie          10

Szansa na omdlenie          10

Szansa na spowolnienie          10

Szansa na krytyczne uderzenie          15

Szansa na przyszywające uderzenie          15

Szansa na zablokowanie ciosu          15

Szansa na uniknięcie ciosu          15

~~~~~~

Silny przeciwko ludziom          10

Silny przeciwko zwierzętom          25

Silny przeciwko orkom          25

Silny przeciwko mistykom          25

Silny przeciwko nieumarłym          25

Silny przeciwko diabłom          25

~~~~~~

Odporność na miecze          15

Odporność na dwuręki          15

Odporność na sztylety          15

Odporność na dzwony          15

Odporność na wachlarze          15

Odporność na strzały          15

Odporność na ogień          15

Odporność na błyskawice          15

Odporność na magie          15

Odporność na wiatr          15

Odporność na truciznę          15

 

e5tx.png
 

 

Skile

 

Skile dostajemy na 5 lvl po wybraniu profesji postaci.

 

Pety

 

Na 75 poziomie u Stajennego otrzymujemy questa w, którym mamy możliwość zdobycie peta.

Celem questa jest zabicie 2500 potworów. Po wykonaniu misji otrzymujemy losowego peta.

 

Handel Postacią

 

U handlarki różności możemy zakupić "Magiczne pudełko", dające możliwość zamknięcia w nim duszy naszej postaci.

Kiedy zamkniemy już naszą postać, mamy możliwość sprzedania Magicznego pudełka.

 

Handel Rangą

 

W grze jest możliwość handlu rangą. Polega ona na wystawieniu danej ilości punktów rangi za yang dla innego gracza.

 

Bank

 

Jest na serwerze rozbudowany system bankowy, który znajdziecie u nowego npc w m1.

Ma on wiele możliwość ale o tym przekonacie się już w grze.

 

System osiągnięć

 

Punkty osiągnięć zdobywamy poprzez zabijanie boss'ów, wbijanie lvl oraz wiele innych wyzwań.

Następnie nasze punkty osiągnięć możemy wymienić na różne ciekawe nagrody np. pierścień doświadczeń.

 

x5c4.png
 


Na serwerze można łatwo zauważyć nowe gui.

 

niy.png

 

W grze można je ukryć/pokazać przyciskiem F8.

 

4f4.png

 

Klikając na pierwszą ikonę lub pod przyciskiem F7 znajdziemy Statystyki gracza.

 

08t2.png

 

Klikając na drugą ikonę lub pod przyciskiem F9 znajdziemy Statystyki naszego Pet'a.

 

qfl.png

 

Klikając na trzecią ikonę lub pod przyciskiem F6 znajdziemy informację o Analizie Biologa.

 

3q5h.png

 

Klikając na czwartą ikonę lub pod przyciskiem F9 znajdziemy statystyki zabójstw.

 

8zi.png
 

 

W item shopie można zakupić "Bilet VIP", który aktywuje konto VIP i daje dodatkowe prawa.

Konto VIP jest ważne 7 dni od aktywacji Biletu VIP, którym można handlować.

 

wzoi.png

 

7ood.png
 

 

Metiny

 

2oen.png

 

7ood.png
 

 

Bossy

 

w87w.png

 

1np0.png

 

Calutka nowa ogarnięta Administracja :) Zobaczycie na starcie :) 20 lutego 2014 

 

 

 

 

orgf.png

 

7ood.png
 

Start 20 lutego 2014

 

Sygnaturka gracza CeviS

 

YDBf.png

 

Opublikowano

No widzę kozak serwer tylko czemu 20 lutego ??: )  Nie wcześniej 

                                                                                                                                                     kot-i-pilnik-do-paznokci.gif

 

                                                                                            Milordzie poczęstuj papierosem...

Opublikowano

no no serwer zapowiada się ciekawie naprawdę  Gratuluje ale mam parę pytań

 

W ile wbije max lvl

-jak z dropem Hajsu :D

 

 

 

Podoba mi się również to że łatwo można sprzedać postać Gratulacje jeszcze raz i czekam na odpowiedź tych pytań ;]

                                                Pomogłem ?!.. Daj "Lajka"..Ciebie to nic nie kosztuje..a Mnie to Motywuje ;]...
 

Opublikowano

Słaby serwer, nic ciekawego dodatkowo prezentacja nie przyciąga. Sądzę że padnie dość prędko i nie warto nawet ściągać clienta no ale.... zobaczymy.

bez linków zewn.

Opublikowano

Pleceam,najlepsze pliki serwerowe i najlepsza Administracja.Administracja jest ogarnieta i pomorze jeśli będzie w czymś problem.

Opublikowano

Bardzo ładnie się prezentuje, lecz szkoda, że start dopiero za tydzień. Tak czy inaczej widać, że serwer ciekawy, nie wieje nudą. Zobaczymy czy będzie tak rzeczywiście.

Opublikowano

Przecież na tym serwerze nic nie ma o.O. Największą część zapowiedzi zajmuje sys. ulepszeń , reszta to nudne mapy z metina polskiego i gui które naprawde jest przydatne. Nie polecam.

Dłuższej grafiki się nie dało?
 

Opublikowano

Nie polecam z powodu, ze znam team i jest Shaders. Pozatym nic ciekawego tutaj nie ma oprócz gui. Taka propo czemu prezka stoi skoro autor ma perma?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...