Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

MacBook Air - jak będzie działać w grach?


Krzysiekn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Jestem na kupnie maca, i chcialbym się zapytac ile wyciągne maks fps na karcie graficzne hd graphic 5000 w grach:

Battlefield 3 (ewentualnie 4 jesli by bylo +25 FPS)

SimCity

Bede wdzieczny, od razu pisze ze laptopa chcę kupić nie do gier, lecz po to aby byl przenośny, a gdy gdzieś wyjade na dlużej, to żebym mógł chociaż odpalić bfa żebym z wprawy nie wyleciał. Za pomoc daje like.

 

 

@edit: bede brać procesor i5 1, 3 ghz (z wysokim turboboostem).

 

 

Opublikowano

na takim czymś możesz sobie pograć w stare gierki a o nowych praktycznie pomarzyć albo oglądać zamrożone obrazki a nie fps-y w grach

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jak chcesz BF'a, to odpuść Mac'a.

Poczytaj o hackintoshingu - instalacja MacOS na zwykłm notebooku, który będzie DUŻO WYDAJNIEJSZY w tej cenie.

Poza tym BF3 nie działa pod Maciem chyba : P

Opublikowano

działa, tylko jak go zadowala 10-15 klatek w BF3 single player to powinien być zadowolony bardzo ze sprzętu

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Jak chcesz BF'a, to odpuść Mac'a.

Poczytaj o hackintoshingu - instalacja MacOS na zwykłm notebooku, który będzie DUŻO WYDAJNIEJSZY w tej cenie.

Poza tym BF3 nie działa pod Maciem chyba : P

Zainstalowałbym na nim Windowsa :). Air ma HD Graphic 5000 - bf4 wymaga graphic 4000, a bf3 jeszcze mniej więc może coś się uda osiągnąć. nie ma być szału, nawet może być rozdzielczość 1280x720 (nienatywna).

 

działa, tylko jak go zadowala 10-15 klatek w BF3 single player to powinien być zadowolony bardzo ze sprzętu

Na PC mam zawsze 60 w BF4, więc oko będzie boleć.

 

 

Opublikowano

nie ważne że masz na PC tyle , masz to na windowsie nie na OS

 

sprawdzisz to się dowiesz, ale nie licz na cuda

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Opublikowano

Skoro chcesz Windowsa instalować to sorry za wyrażenie, ale po chuja Ci Macbook ? Lans +10 ? Tu nie ma sensu. Za 3.000zł jesteś już w stanie kupić notebooka, na którym POGRASZ w BF'a, a nie będzie oglądać pokaz slajdów.

Opublikowano

też nie widzę sensu kupować taki wypas który jest robiony tylko pod mobilność i czas działania na dodatek dostosowany pod mac a nie windows

 

równie dobrze w tej samej cenie zmieści się w laptopie dostosowanym do gier jak należy

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...