Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[WoT] Pokaż/ukryj roślinność - 0.8.11


dawits100

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak btw. co to nam da że wyłączy drzewa?

przecież one nam nie utrudniaja podczas strzeniania o.O

 

czy to po prostu działa tak że wykryjemy kogoś kto jest skitrany za krzaczkami?

Opublikowano

Nie, ale łatwiej zobaczyć kogoś za listkami, jaka część czołgu jest wysunięta zza osłony, gdzie jest weakspot.

Opublikowano

tak btw. co to nam da że wyłączy drzewa?

przecież one nam nie utrudniaja podczas strzeniania o.O

 

czy to po prostu działa tak że wykryjemy kogoś kto jest skitrany za krzaczkami?

Gdy chowa się za jakimiś kamieniami etc. w krzakach łatwiej jest najechać na dany czołg i trafić w niego :) Bardzo przydatna modyfikacja.

 

Co do wykrywania, to to zależy tylko od serwera i na to się nie da w żaden sposób wpłynąć (nie licząc sposobów z gry, optyki, perki itp.)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Czas na oczekiwanie.. Na moda do 9.0 ;D

Procesor: I7 4790K 4x4GHz :D 

Płyta Gł: MSI Z97-G45 Gaming

Grafika: MSI GTX970 Gaming 4G

Ram: Kingston HyperX 8 GB

SSD: Samsung Evo 120 GB

HDD: Seagate Desktop 1 TB 

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich zapalonych WoT-o maniaków. Pytanie odnośnie Trainerka na 9.0 czy będzie gotowy jeszcze dzisiaj? Bardzo bym prosił jeśli to wykonalne (a wiem że tak :D ). Z góry dzięki i pozdro.

Opublikowano

Witam serdecznie wszystkich zapalonych WoT-o maniaków. Pytanie odnośnie Trainerka na 9.0 czy będzie gotowy jeszcze dzisiaj? Bardzo bym prosił jeśli to wykonalne (a wiem że tak :D ). Z góry dzięki i pozdro.

 

 

Czas na oczekiwanie.. Na moda do 9.0 ;D

 

Już posiadam wersję pod 9.0 lecz nie udostępnie wam jej :) Podziękujcie tępej administracji, która mnie zbanowała do 20.04. Pozdrawiam!

Opublikowano

Z racji, że DL nie aktualny, a autor ma perma zamykam.

Postaram się zrobić wstawkę na 9.0.

  • Biter. zmienił(a) tytuł na [WoT] Pokaż/ukryj roślinność - 0.8.11

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...