Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Droga do golda, League of Legends Ranked #2League Of Legends RANKED #2 "Aatrox solo Top, mój build"/w Pucybut Zenon


TeraY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chciałbym wam przedstawić kolejny film z gry League of Legends

Mam nadzieje że będę miał jakąś widownie jak narazie początki są.

Moja dywizja to Silver 3.

 

http://youtu.be/dRTxx506eu8

 

Dziękuje za obejrzenie.

Jeśli ci się spodobało daj like i subskrybuj po więcej.

Codziennie nowe odcinki :)

Pozdrawiam

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

Farma slaba , a build jeszcze gorszy ;p, a po e proponuję maxować w , ponieważ q nie robi praktycznie dmg a służy do tego aby potrzucić/spowolnić :)

Opublikowano

Farma slaba , a build jeszcze gorszy ;p, a po e proponuję maxować w , ponieważ q nie robi praktycznie dmg a służy do tego aby potrzucić/spowolnić :)

Poprostu słabo poszło, nad buildem się jeszcze zastanowie.

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Opublikowano

widmowy na aatroxa? farma? jednym słowem wycerowali cię :) tyle odemnie.

Pomogłem? Jeżeli tak: Daj Like :*, Jeżeli nie: No cóż postaram się następnym razem :*

Opublikowano

Jedno mnie zastanawia, od kiedy się phantoma buduje na Aatroxie...

Kup lepszy mikrofon, zmień język gry na angielski bo polski ssie aktualnie.

Nie wymuszaj nie śmiesznych żartów, bo po prostu to jest żałosne jak dla mnie.

Btw. od kiedy na Aatroxie nie buduje botrk?

 

Chyba tyle. : )

iz857a.png
Jak odpowiadasz mi na posta użyj proszę @tsdek - szybciej ogarnę.

Moje poradniki(ANDROID):

 

 

Moje poradniki(Programowanie stron):

 

 


 

 

Opublikowano

Jedno mnie zastanawia, od kiedy się phantoma buduje na Aatroxie...

Kup lepszy mikrofon, zmień język gry na angielski bo polski ssie aktualnie.

Nie wymuszaj nie śmiesznych żartów, bo po prostu to jest żałosne jak dla mnie.

Btw. od kiedy na Aatroxie nie buduje botrk?

 

Chyba tyle. : )

Nie będe mówił nie śmiesznych żartów a język już zmieniłem :)

q1tjSnZ.png


Zapraszam na mój kanał youtube!


Link: 



http://www.youtube.com/user/Zymerr

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...