Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

World of Speed - nowa darmowa ścigałka MMO od twórców NFS Shift


Flinn

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moze jakies demo szybciej wyjdzie

Jak już to closed beta, bo to gra MMO.

Pewnie za jakiś czas się jej doczekamy.

  • 10 miesięcy temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ciekawe. Lecz, NFS World miał to do siebie że odbywały się nie legalne wyścigi, i według mnie to było o niebo lepsze. I jeszcze te pościgi policyjne, jest co wspominać :D. Oby wyszła szybko.

Jeden z niewielu oficjalnych partnerów minecraft pochodzących z polski.

goPYjbL.png

Opublikowano

@Rever_PL
Ja mam wrażenie, że ta gra nigdy nie wyjdzie :/

Wprowadzą to samo co do Cross Out - zapłacisz? Graj, jeśli nie to czekaj.

 

Tutaj info z stronki:

 

In the fall of 2016, the development team ran a few focus tests on the latest iterations of World of Speed. From those tests it was clear that the game was not yet good enough for our players. As a result, the project will be under-going a substantial revision. It is important to us to release a fun, interesting and beautiful game that will appeal racing fans.

At the moment it is difficult to talk about the timing of the next stages of testing, so it was decided to move the game forum and community to "read only mode". This means that, for the foreseeable future, you won't be able to create any new posts on the forum nor will you be able to access our Facebook page.

Thanks to everyone in the community for all your patience and dedication! Until we meet again!

-World of Speed Team

A tutaj sama stronka...

https://wos.my.com/news/important/project-update-transition-read-only

Może obstawiamy datę startu?

Czy wygramy prędzej w totolotka? xD

.

  • 4 miesiące temu...
  • TheVolume odpiął/ęła ten temat
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Szkoda, że ten projekt tak skończył ;) Tyle czasu się czekało...
Jeśli ktoś jeszcze nie wie - projekt najprawdopodobniej został sprzedany, teraz zajmują się nim Saber Interactive i Redemption Ark. Gra ukazała się na Steam w ramach Wczesnego Dostępu (za który oczywiście trzeba zapłacić), ale opinie niestety nie zachęcają.

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...