Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[1.7.2]EasyFrakcje [PO 40 GRACZY CIAGLE GRA!] [80S] [Z 1 ZOMBIAKA 3 LVL] [DROP Z STONE DUZY: SUROWCE, ENDEPERLY, TNT, STRZALY, JABLKA] Zapraszam.


FuuCk

Lubisz kopac w Minecraftcie długo?  

29 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Lubisz kopac w Minecraftcie długo?

    • Lubię kopać dużo.
    • Nie lubię kopać dużo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390315770-U1056623.png

= Minecraft u Oguraska2702 =

 

IP serwera:  easyfrakcje.gomc.pl

Strona serwera:   easyfrakcje.enjin.com

IP TS3: 46.29.17.184

ItemShop:

 

1390315780-U1056623.png

80

 

 

1390315787-U1056623.png

Survival + Frakcje

Wersja na 1.7.2

Sklepy u NPC

 

 

1390315789-U1056623.png

HeadAdmin: piotrek131 [ogurasek2702]

Admin: TheCytrus

Moderator;TekkitFan, Triudss

 

 

1390315767-U1056623.png

Łatwo się expi, tani sklep.

NON-PREMIUM !!!

Częste eventy [Autorskie też]

 

SERWER WYSTARTOWAŁ DZIŚ O GODZINIE 16:00!

 

FILM Z SERWERA:

 

 

 

Drop  z stone :

 

Diamenty:5%

Złoto: 6%

Żelazo: 12%

TNT: 5%

Jabłko : 5%

Perła Endermana : 1%

Strzały: 10%

 

 

Opublikowano

Trochę bez sensu bo na poprzedniej edycji jakis tydzien dwa temu kupilem vipa na miesiac a teraz go nie mam .. 

NICK : czzzarek

Opublikowano

@UP.

Wszystkie VIPy miałem zapisane, więc sorry ;)  - piotrek131

NAwet nie klam .. pisalem ci na skype - czarek.123.123 :) i tak kupilem vipa 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...