Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]ODNOŚNIK DO LAST.FM W SYGNATURCE


Gnabry

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

DOMAGAM SIĘ ABY MOŻNA BYŁO WKLEIĆ ODNOŚNIK DO SWOJEGO PROFILU NA LAST.FM, BO MI KASUJĄ CIĄGLE (2 RAZ) A MAKIN TO MA SE I NIE PONOSI KONSEKWENCJI.

Pozdrawiam.

pozdrawiam heniuś

Opublikowano

Administracja ustala regulamin i rządzi forum, za to należą jej się większe przywileje niż użytkownikom. 

W obecnej chwili jest dobrze.  ^_^

 

Nie.

Opublikowano

Administracja ustala regulamin i rządzi forum, za to należą jej się większe przywileje niż użytkownikom. 

W obecnej chwili jest dobrze.  ^_^

 

Nie.

 

 

Widzę że masz ambicje na global moderatora. 

#tak

76561198001815076.png
Opublikowano

Kurde co za niesprawiedliwość, Makin może a my nie :|

 

A tak na serio to jestem na tak, kiedyś można było mieć i w sumie nigdzie nie widziałem zakazania wstawiania go do sygnatury.

Nie jest to żadna konkurencja, więc czemu nie?

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

lpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.pnglpv4KEF.png

 

Opublikowano

Tak. Dla Heńka ;D

 

Uważam że nikomu by to nieprzeszkadzało a niektórym by się przydało :)

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

@Lord Makin powinien być przykładem dla innych, a tylko demoralizuje biednych użytkowników. Na stos z nim.

Co do sugestii to oczywiście tak, nie róbmy komuny, że nic wstawić do sygny nie można. 

Opublikowano

@Lord Makin powinien być przykładem dla innych, a tylko demoralizuje biednych użytkowników. Na stos z nim.

Co do sugestii to oczywiście tak, nie róbmy komuny, że nic wstawić do sygny nie można. 

 

Heheh

 

@topic

Tak ;)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Lepsze by było dodać do info o profilu jak jest hobby, lokacja itp dodać "Last FM:"

Ewentualnie, zawsze w profilu macie "Wlasna WWW" czy jakoś tak...

Opublikowano

Nosiłem tego lasta przez jakiś czas w sygnie i nikt mi nie usunął, więc ktoś się na Ciebie uwziął. Jestem na tak.

Opublikowano

#BoMakinMoże

Heniek nie zasługuje na nic, jest murzynem.

 

 

tak.

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...