Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

S4 Gildia Husaria Legio I - Sprawdź to i dołącz teraz !


adys92

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
-- HUSARIA LEGIO I --

 

UWAGA ! PRZECZYTAJ TO !

 

Mój nick:  Adriyann & Adys JuNior

 

Założyłem gildię wraz ze znajomym 246 lvl. Jak na razie wymaksowane wszystko co się da za gold i dziś wieczorem max we wtorek wysyłamy grzyby więc będzie ulepszone wszystko lepiej za grzyby. Po to stworzyliśmy gildię żeby wymaksować i być niezależnym od innych. Aktualnie dajemy szansę niskim lvl (od 50). Od poniedziałku startujemy lochy z członkami z wysokimi lvl. Czytaj dalej ;)

 

Skarbiec: Max za gold (Poniedziałek - Wtorek koksujemy za grzyby)

Trener: Max za gold (Poniedziałek - Wtorek koksujemy za grzyby)

Twierdza 25 osób (Poniedziałek - Wtorek koksujemy za grzyby)

Miejsc wolnych: 23 (Do czasu)

Lochy: Od poniedziałku jak wymaksujemy za grzyby.

Skarbiec: 10000000 - MAX :)

 

Rekrutacja od 50 lvl - dajemy szansę niskim lvl - nie spieszy nam się.

Każde podania rozpatrzymy. 

W sprawie rekrutacji pisać podanie do Adriyann & daniel39

Wzór podania:

 

Nick:

Wiek:

Lvl

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...