Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Minecraft - Czy ktoś może podbić moją gildie ?


Chesole

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zrobiłam sobie mały domek z obsydianu i na około wziełam to z netheru i podpaliłam. Ta gildi jest przy takiej wykoszonej innej gildi i w dodatku jest blisko spawnu. Mam power -15 , a w gildi mam chyba z 4/5 osób co maja power +10.  Czy w takiej sytuacji ktos moze zrobic claima w mojej gildi ? 

Opublikowano

Mogą jeżeli twoja drużyna ma mniej poweru niż jest zaclaimowana gildia. 
Np. Claima dałaś na 5 a twoja drużyna ma więcej to nie mogą jeśli mnie mogą ;) 

Opublikowano

Albo armatki tnt :*

Przy pomocy armatki (zalezy od serwera) jesli jest obsydian zniszczalny to mozna to zniszczyc.

A jesli nie to tylko za pomoca przeclaimowania

733761405517115815990.png

"To, że milczę, nie znaczy, że nie mam nic do powiedzenia" ~Jonathan Carroll

Opublikowano

Jeśli jest blisko spawnu, 1-2 dni nie uczestniczenia w życiu serwera i gildia zniknie z powierzchni mapy :P 

Odpowiadasz na mój post? użyj opcji ''zacytuj'' to nie takie trudne

;)

a ja na pewno odpowiem.

Opublikowano

Nie chodzi o większość gildi tylko o power np.

Macie 50 powera a ktoś 51 i was może przejąć a jeśli na odwrót to znaczy 

Wy macie 51 powera a oni 50 możecie ich przejąć a oni was nie  ;)

c6i57sfse5os.png 

Opublikowano

Nie chodzi o większość gildi tylko o power np.

Macie 50 powera a ktoś 51 i was może przejąć a jeśli na odwrót to znaczy 

Wy macie 51 powera a oni 50 możecie ich przejąć a oni was nie   ;)

Nie wprowadzaj w błąd ;) 

Jeżeli macie mniej powera od zaclaimowanej gildii to wtedy mogą was podbić :D To co piszesz to bzdury :)

Opublikowano

Jeśli na serwerze jest ustawione niszczenie obsydianu za pomocą TNT + jest blisko spawnu to 1-2 dni i masz po bazie.

Jeśli nawet na serwerze jest ustawione że obsydianu nie da się niszczyć TNT to zależy Np. Jeśli masz Zaclajmowane 15 terenu/landu a ogólny power gildii masz Np.14 To mogą cię przejąć czyli : Land gildii:15 Power wszystkich graczy w gildii 14 =Przejęcie.

Land gildii:15 Power wszystkich graczy 20 =Bezpieczna baza.

I jak obsydian się nie niszczy to radze zmienić serwer,bo to jest bezsensu że ktoś sobie zrobi kloc z obsydianu i zaleje go wodą a ty mu nic nie możesz zrobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...