Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozstrzygnięte]Oddanie lubianej zawartości


Baku.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bez zbędnych wstępów po co komu zakładka statusy zamiast "Lubianej zawartości" ? Przecież każdy może je sobie zobaczyć na profilu rozwijając "zobacz więcej statusów" a teraz jak ktoś chce polajkowac kogoś to nie ma jak chyba że będzie wchodził osobno w 300postów ... bezsens.

 

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Jestem na tak, ponieważ to ułatwi wywiązywanie się z umowy dotyczącej "Lajków" za zlecenia wykonywane w FA.

 

Nie wiem czymu tego nie ma. Przydatna sprawa.

1392970192-U247153.png

Zadaj pytanie czy naprawdę jesteś wolny?

Opublikowano

Wystarczy zmienić tłumaczenie na dole strony.

Dziękować.

Tzn jakby ktoś nie wiedział to z "Polish" na "Polski"

Czyli rozwiązane ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Jeśli chcą niech zostawią te statusy, ale przywrócenie "Lubianych" jest dobrym pomysłem.

 

 

Za.

Opublikowano

Na dole strony zmieniacie Polish (PL), na Polski i wtedy macie stary układ.

 

 

 

A jak coś to można do tego nowego tłumaczenia wprowadzić - tak ;)

928011413476457403957.png

 

 

 

Opublikowano

Można zmienić w języku ale do nowego tłumaczenia można by dodać o to chodzi właśnie  ;)

1391961391-U712132.jpg

ExMod | Best Member | Gold Member |Black Member

Opublikowano

Można zmienić w języku ale do nowego tłumaczenia można by dodać o to chodzi właśnie   ;)

Na tłumaczeniu "Polski" są różne błędy, ponieważ jest ono do kodowania znaków w iso, obecnie mamy utf-8, stąd te nowe tłumaczenie. Stare zapewne kiedyś będzie wyłączone.

Do nowego trzeba dodać.

Opublikowano

Na tłumaczeniu "Polski" są różne błędy, ponieważ jest ono do kodowania znaków w iso, obecnie mamy utf-8, stąd te nowe tłumaczenie. Stare zapewne kiedyś będzie wyłączone.

Do nowego trzeba dodać.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...