Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak powiększyć zoom na EP3?


xSagos

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam takie małe pytanie czy jest dalej możliwość zwiększenia Zoom w Last Chaos za pomocą Cheat Engine, aby działało? ;)

123695094.png

Opublikowano

Ale, że jak zoom? o.O

Chodzi mu o oddalenie ekreanu od postaci tak jak to na ep1 jest ze tak wysoko mozna :p

 

Mam takie małe pytanie czy jest dalej możliwość zwiększenia Zoom w Last Chaos za pomocą Cheat Engine, aby działało? ;)

Dac sie da :P tylko trzeba umiec xD

Opublikowano

Dokładnie chodzi mi o oddalenie kamery w Ep3, Jak się da jest ktoś tak miły pomoże? :)

123695094.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano


O to chodzi? 

 

Tak dokładnie o to lecz próbując i stosując krok po kroku nie działa to. Wiec me pytanie czy jest jakiś nowy sposób lub metoda :D

123695094.png

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tylko też jak oddalisz za daleko to nie widać postaci i potworów

No wiem mi chodzi rozsądnie, i wgl aby się dało ;D

123695094.png

Opublikowano

Mi tym sposobem się udawało.

 

Pytanie jeszcze - na jakim serwerze chcesz to osiągnąć? Może po prostu ten serwer na którym grasz ma jakieś zabezpieczenia przed Cheat Engine czy Bóg wie co jeszcze... 

Opublikowano

Mi tym sposobem się udawało.

 

Pytanie jeszcze - na jakim serwerze chcesz to osiągnąć? Może po prostu ten serwer na którym grasz ma jakieś zabezpieczenia przed Cheat Engine czy Bóg wie co jeszcze... 

 

Myślę że ten sposób będzie najlepiej wykonalnym, ściągam 6,2 i zdam relacje :)

Bo na 6,3 automatycznie gra zamyka się sama ;/

Nawet na 6,2 automatycznie się zamyka, nie mam pojęcia na każdym lc nie działa jak na razie jak by ktoś dał rade w jakiś sposób to zrobić mile leci 10+ :D

123695094.png

Opublikowano

Myślę że ten sposób będzie najlepiej wykonalnym, ściągam 6,2 i zdam relacje :)

Bo na 6,3 automatycznie gra zamyka się sama ;/

Nawet na 6,2 automatycznie się zamyka, nie mam pojęcia na każdym lc nie działa jak na razie jak by ktoś dał rade w jakiś sposób to zrobić mile leci 10+ :D

Ale automatycznie Ci się gra zamyka, czy Cheat Engine? 

Opublikowano

Ale automatycznie Ci się gra zamyka, czy Cheat Engine? 

Gra automatycznie po kliknięciu w Cheate engine  "Find out what writes to this address"  ;//

123695094.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...