Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

=-=-=-=-=-=OTWARCIE II EDYCJI RTES!SURV+FRAKCJE NA 1.7.2/1.7.4-=-PIERWSZE 2OS VIP!/REKRUTACJA NA ADM/MOD!-=-=-=-


Pox111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


.


 


RTESCRAFT (II) EDYCJA



 


1385304711-U691595.pngTyp serwera: : Surv+Frakcje!



 


1385304711-U691595.pngRodzaj serwera: : Dedykowany



 


1385304711-U691595.pngSloty: 48-100



 


1385304711-U691595.pngIp: rtes.gomc.pl



 


1385304711-U691595.pngPotwory: TAK



 


1385304711-U691595.pngZwierzęta: TAK



 


1385304711-U691595.pngPvP: TAK



 


1385304711-U691595.pngPremium: NIE WYMAGANE



 


1385304711-U691595.pngNether: TAK



 


1385304711-U691595.pngBialaLista: PO 18;00 OFF




1385305608-U691595.png




WLASCICIEL;TAKAKGAMES



ADMIN; SPOOK1998

MOD/ADM REKRUTACJA W KOMENTARZACH


1385305665-U691595.png




PLUGINY STWORZONE IDEALNIE DO POTRZEB GRACZY



                                                 1385305694-U691595.png

OTWARCIE O 18 PIERWSZE 2 OS DOSTAJA VIPA ZA FREE PO NICH 5 DOSTAJE DIAX KILOF/MIECZ

OTWARTY NA START DISEVENT!

 

REKRUTACJA W KOMENTARZACH WIEK/NICK/KONTAKT/COS O SOBIE!

Opublikowano

Wiek: 14 lat

Nick: DragonickkPL

Kontakt: Skype/Ts3 ....

Mam na imię Piotrek, lat 14 interesuje się informatyką ;] Moderatorem byłem już na kilku dobrych serverach. Ortografie mam na wysokim poziomie, lubie pomagać i jestem miły :)

 

 

Pozdrawiam ;p

500.png

Opublikowano

WIEK: 14 

NICK: BJayBlue

KONTAKT: Skype podany na moim profilu ^^

COS O SOBIE: Byłem administratorem wiele razy, Często moderatorem, buduję znośne budowle, Kilka razy byłem budowniczym :P Tyle :D .

BJayBlue-Kocham%20wszystkie-Dziewczyny%2

Opublikowano

WIEK:15

NICK:Affelay

KONTAKT:Skype/ts3

O sobie: Mam doświadczenie , chciałbym kandydować na administratora , ponieważ już wiele razy bylem administratorem jak i modem :)Jestem ogarnięty , kulturalny i sprawiedliwy :)

sialalalaa

Opublikowano

Wiek: 15lat

Nick: Adis123

Kontakt: Skype: adis123.adisman (Mikrofon posiadam, a także TeamSpeak3)

Coś o sobie: Interesuję się gastronomią,piłką nożna , lubię spędzać czas z ciekawymi ludźmi. Miałem dużo razy rangę Admina/Moderatora i Pomocnika na serwerach minecraft.

Gram od wersji 1.2.1 ,a na multi od 1.2.5 bety :P

 

PS: Bardziej wolałbym dostać Admina , ponieważ znam moje możliwości :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...