Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dziś Otwarcie! == 1.7.2=== Skyblock+Niespodzianka====Ogarnięta Załoga


piki245

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka


Dziś z ekipą otwieramy serwer Skyblock


Ostatni serwer Skyblock powodził się dość dużym powodzeniem


więc chcemy spróbować ponownie.Mamy wiele atrakcji więc napewno nie będzie nudno!


Zapewniamy serwer nie padnie po tygodniu więc można spokojnie grać


 


Typ:Skyblock


Wersja:1.7.2


Ip:podniebny-skyblock.msvr.pl


Sloty:20 (W przyszłosci więcej)


Premium:Niewymagane


Pvp:Jest ;)


 


Start:18:00


Musisz wbić ;)


Zdjęcia: 


post-689240-0-12189400-1391866746_thumb.png


post-689240-0-72918100-1391866840_thumb.png


post-689240-0-10074700-1391867177_thumb.png


post-689240-0-48817100-1391867200_thumb.png


Zapraszamy! ;)


Opublikowano

A właśnie mam pytanie dotyczące serwera , będzie drop z cobla i z kamienia czy nie :/ ?


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Opublikowano

No właśnie :/ 
Czekam do 18:10 na serwer :D


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Opublikowano

18:11 i serwera nie widzę , czekam do 18:15 :P !


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Opublikowano

Okej to czekam i dodajcie permisje do SVipa , bo nawet ./spawn nie mogłem użyć :P


DYM DYM KNF 4 ! <3 <3 <3 <3
KROK PO KROKU !

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...