Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czarny obraz na Gladorze z kamer modem.


Owocek14

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam 

 

Zainstalowałem sobie moda od kamera do gladora oczywiście zaktualizowałem go i po zalogowaniu gdy ma być screen z paskiem logowania to jest czarny obraz ...

 

Może jakieś propozycje ? 

 

ErrorLog

Module Name: C:\Users\Downloads\GladoR Client\ijl16c.dll
Time Stamp: 0x4c120c20 - Fri Jun 11 12:12:48 2010


Exception Type: 0xc0000005

eax: 0x00000000	ebx: 0x18257e39
ecx: 0x0003d0b0	edx: 0x000f42c0
esi: 0x64316068	edi: 0x00000000
ebp: 0x0197b8e8	esp: 0x0012eb8c

0x0051d4cf	
0x0012ec44	

Syserr

0207 23:44:10917 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse) Error
0207 23:44:10917 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=264, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage1.mse, isCache=1) - Error
0207 23:44:10917 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse) Error
0207 23:44:10917 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=265, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage2.mse, isCache=1) - Error
0207 23:44:10917 :: CEffectManager::RegisterEffect - LoadScript(d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse) Error
0207 23:44:10917 :: CInstanceBase::RegisterEffect(eEftType=266, c_szEftAttachBone=, c_szEftName=d:/ymir work/effect/hit/percent_damage3.mse, isCache=1) - Error

0207 23:45:34943 :: Traceback (most recent call last):

0207 23:45:34943 ::   File "uiPhaseCurtain.py", line 61, in OnUpdate

0207 23:45:34943 ::   File "networkModule.py", line 171, in __ChangePhaseWindow

0207 23:45:34943 ::   File "introLoading.py", line 114, in Open

0207 23:45:34943 :: ZeroDivisionError
0207 23:45:34943 :: : 
0207 23:45:34943 :: float division
0207 23:45:34943 :: 

Proszę o pomoc i z góry dziękuję 

Opublikowano

Pewnie że tak :D nie raz dodawałem moda itp i edytowałem aby dodać nowości a tutaj czarny ekran pierwszy raz mam takie coś 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...