Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Meta z sezonu 2 na s4. zajebiście


Tiquanda

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jakoś szczególnie statik mi się nie widzi na Jinx. U niej preferuję wysoki AS. Na ashe/caitlyn bym zbudował statika.

 

OK. Nie zaslugujesz na Diament skoro mowisz ze Statik ci sie nie widzi na Jinx.

Wiesz ze ona ma takie dzialko ? Ono bardzo fajnie pracuje ze statikiem -.-

Team jak team po prostu przegraliscie.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

OK. Nie zaslugujesz na Diament skoro mowisz ze Statik ci sie nie widzi na Jinx.

Wiesz ze ona ma takie dzialko ? Ono bardzo fajnie pracuje ze statikiem -.-

Team jak team po prostu przegraliscie.

 

To podaj swój lolking cwaniaku.

Opublikowano

To podaj swój lolking cwaniaku.

A co jak ma poniżej Diamentu 3 to low? Typowe wbił diament to wielki pan, jak inna osoba która w s3 miała diamencik i podobnie wszędzie pisała :)

Opublikowano

To podaj swój lolking cwaniaku.

 

Platyna 1 w s3, tyle ci wystarczy cwaniaku.

Wiec nie badz taki kozak bo Diament wbiles.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Platyna 1 w s3, tyle ci wystarczy cwaniaku.

Wiec nie badz taki kozak bo Diament wbiles.

Nie nabiłeś *** nie powiem kto, diamentu i masz do mnie pretensje, że nie gram jak diamond. Typowy polaczek zazdrości :(

Opublikowano

Nie nabiłeś *** nie powiem kto, diamentu i masz do mnie pretensje, że nie gram jak diamond. Typowy polaczek zazdrości :(

 

Yh ja wyrazilem swoje zdanie i to ty na mnie najechales wiec prosze cie nie wywalaj kota do gory nogami.

Pomogłem? To dobrze.

Opublikowano

Yh ja wyrazilem swoje zdanie i to ty na mnie najechales wiec prosze cie nie wywalaj kota do gory nogami.

Nie musiałeś pisać tego:

 

"nie zasługujesz na diamond..."

Opublikowano

statik jest 'must have' na jinx, po czacie widać że jesteś toksyczny i pewnie po każdym przegranym rankedzie blamujesz innych.

SirDeev_eune_64_5_nozg.png

Opublikowano

Wolę być bronzem, niż słabym i egoistycznym diamentem.

 

Nie wiem o co chodzi w SSie. Ranked jak ranked. Nic dziwnego.

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Typowy polaczek... Wbił diament uważa się za koksa wbij challengera i wtedy będziesz mógł się tak czuć :).Co do SS'a nie rozumiem go... ranked jak ranked przegrałeś trudno może wygrasz jak poczytasz o itemach które są dobre na daną postać (bo widzę że masz z tym problem).

DR5ChPt.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...