Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Proszę o napisanie skryptu


Mateo.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Mógłby mi ktoś napisać skrypt na ranking + wiadomości z LVL przed nickiem? Gdy gracz zabije innego, dostaje diament, oraz dostaje 1 lvl wyżej. Przy dostawaniu diaxa chcę wiadomość [Ranking] Dostales diament za zwyciezona walke, a przy dostawaniu lvla taką: [Ranking] Dostałeś +1lvl za zwyciezona walke. Chat ma wyglądać tak::

 

[{lvl}] Nick: wiadomosc.

 

Daje lajki przez tydzień!!!!

Opublikowano

Nie wiem czy znajdzie się ktoś kto ci to zrobi za darmo, ale jakby nie to jestem do dyspozycji na skype. Mam na profilu.

b_560_95_2.png

Opublikowano
#####################
#                   #
# Autor Adixadixb44 #
#    mpcforum.pl    #
#####################

#Zakaz usuwania komentarzy z skryptu


options:
 maxl: 500 #max level
 minl: 0 #min level
 n: diamond #nagroda
 nn: 1 #ile sztuk nagrody

variables:
 {level::%player%} = 1 #poczatkowy lvl

on death:
 if attacker is a player:
  execute console command "give %attacker% {@n} {@nn}"
  if {level::%attacker%} isn't {@maxl}:
   add 1 to {level::%attacker%}
  else:
   set {maxlevel.player::%attacker%} to true 
  if {level::%victim%} isn't {@min}:
   remove 1 from {level::%victim%}
  else:
   set {minlevel.player::%victim%} to true 
  execute console command "pex user %attacker% suffix &6[Lvl:%{level::%attacker%}%]"
  execute console command "pex user %victim% suffix &6[Lvl:%{level::%victim%}%]"
  if {maxlevel.player::%attacker%} is true:
   send "[Ranking] Wygrales walke, jednak masz juz maksymalny poziom :(" to attacker
   delete {maxlevel.player::%attacker%}
  else:
   send "[Ranking] Wygrales walke! Zdobyles {@n} oraz wyzszy poziom!" to attacker
  if {minlevel.player::%victim%} is true:
   send "[Ranking] Przegrales walke, lecz jestes juz na najnizszym poziomie!" to victim
   delete {minlevel.player::%victim%}
  else:
   send "[Ranking] Przegrales walke, twoj poziom spadl!" to victim
   
  
  

Nie sprawdzane. Do poprawnego działania potrzebuje pex ;)

Musisz sobie sam wytabowac. Liczę na like :D

Jesli pomoglem daj Like.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...