Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

opłaca się kupić podwajacz skrzynek bonusowych i zbierać ?


rucek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

Opłaca się kupić podwajacz skrzynek bonusowych i zbierać ? ile uri i energii mniej więcej zbiorę w 1h na bitewnych ? 

aha i czy opłaca się zbierać z petem czy bez, bo jak wiadomo pet też potrzebuje paliwa za urke
 

i jakim statkiem polecacie zbierać :) 

Opublikowano

jeżeli wchodzisz codziennie tylko na 2/4 godziny to opcja może Ci się przydać.

Z petem zbieraj paliwo jest tanie za 1k ok. 4k paliwa więc spokojnie, a zawsze więcej boxów.

Statek spearhead+fs. Dlaczego on? Najszybszy i ma "darmowe"empki i niewidke w razie wrogów.

Ile zbierzesz nwm ale napewno 2x więcej ;p

93988298266825447943.png

Opublikowano

"darmowe"empki i niewidke w razie wrogów.

 

To nie jest emp , to blokuje tylko umiejętności statków. A co do tematu moim zdaniem bardzo się opłaca.

Opublikowano

Ja zabieram kolo 20-30k na godzine ale mam profil pod boky  ,Pet podnosi 512 max z boka ja statkiem 409 plus ja 4 energie pet 5 a mozna wiecej ale nie napisze jak:P)

Opublikowano

Tak opłaca się kup podwajacz i zrób profil na skrzynki będziesz miał na 3h jakoś 60k uri... Ja sam zbierałem ..

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...