Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT]Metin3 Infernuss [PvP] - 100% ON! - 24Horas


x5230555x

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 


 

Hola a todos, les presento un servidor online las 24 horas del día, obviamente es Dedicado las 24 Horas online. El servidor es PVP Full, item's en tienda, Mapas de leveo rápido, Gm's amigables, eventos OX 2 o 3 veces a la semana, Eventos de EXPERIENCIA, YANG Y DROP AL X800 TODOS LOS DÍAS, contamos con Itemshop Accesible: Te Esperamos no te lo pierdas.

 

Algunas características:

- Servidor Online 24 Horas.

- Dedicado 100%.

- ItemShop y SMS x90 coins 

- Rates al x500!

- Armas Nuevas.

- Armaduras Nuevas.

- Nuevos mapas de leveo.

- Sistema de Mascotas.

- Nuevos Mob's.

- Sistema de Logros.

- ITEM'S DE ARMAS Y ARMADURAS EN TIENDA.

- Evoluciones de armas y armaduras.

- Evoluciones en Juego de Armaduras y Armas Lv. 150-250 Full PVP.

 

Tiendas

gqg8.png

 

MAPAS

 

Billa Sangrientra 1 (Lv 85)diz4.jpg

 

Billa Sangrientra 2 (Lv 85)

cqo6.jpg

 

Ciudad Infernus (Lv 110)

73ti.jpg

 

Ciudad Nocturna (Lv 130)

l71h.jpg

 

Ciudad de Perdida (Lv 150)

e9de.jpg

 

Serpes Venenosas (Lv 170)

j5d3.jpg

 

Orcos Locos (Lv 200)

xcub.jpg

 

Tierras Lejanas (Lv 225)

80w9.jpg

 

Bichos del Server

 

Mapa (Lv 85)

mapa80.jpg

 

Mapa (Lv 110)

mapa120.jpg

 

Mapa (Lv 130)

mapa145.png

 

Mapa (Lv 150)

mapa200.png

 

Mapa (Lv 170)

mapa230.png

 

Nivel 245 y mazmorra 250 Para conseguir items de sus jefes!

 

----Jefes 1----

 

jefes.png

 

----Jefes 2----

 

jefes2.png

 

Armaduras

 

Armaduras de Gerrero

76ai.png

 

Armaduras de Sura

sar6.png

 

Armaduras de Shaman

n1ol.png

 

Armaduras de Ninja

iewj.png

 

Mascotas

4cli.png

 

Sistema AFK , Cambiador de Bonus , Sistema Crafteofflk.png

 

>< Crafteo ><

]lv32.png

 

 

Nuevos Metines

2lqz.png

 

Nuevo Sistema Pokemon

6ryq.png

 

- OX -- Busqueda -- Metines --

gmxb.jpg

 

Trailer Metin3 Infernuss


 

Los Miembros Del Team: Nuestra Pagina Wep


[ADM]XDarkonX Clika en Metin3 Infernuss




[GM]PromeTheuS Clika en Metin3 Infernuss

post-1069995-0-17561700-1391694860_thumb.jpg

Opublikowano

Dzięki, że po Polsku zią. Dużo zrozumiałem, na pewno zagram :D

Nie ten dział... Ogólnie serwer fajny mozna polecić ;)

//50+//100+//200+//500+//1000+//1200+//1500+//2000+//2500+


 


xD ProUser xD


 


48% / 100% <Od Enix'a 40%> <5% od Istnego to wyróżnienie> 

Opublikowano

Ja pierdole nic nie rozumiem......... Zagrałbym ale nic nie zrozumiem bo już widzę że dziwnie sie ulepsza a nie znam hiszpańskiego......

Opublikowano

Marx. i tak picza jesteś, jak zawsze, my się pamiętam hahah Co tam u Bryzy?:D

wiwpverco.png

*Honor Twoją Amunicją*

Wspólnie i W Porozumieniu

WiWP

Opublikowano

Bro can u use translate google to translate on Polish language ? We don't understand your language.

 

No powiem, ze od 2 miechow nie gralem w metka ale po tych broniach z checia bym wrocil. Ulepszacze widac nowe, craftowanie zbroi broni i zmienianie bonusow tez nowe. Te ostatnie zbroje sa kozackie.

 

Tylko szkoda, ze sa raty tylko 500% :/ A drop yang po 800 z tego co wywnioskowalem xD

 

Widze mapy na 150 i 225 sa ciekawe, napewno wbije tylko gdy kumpel postara sie zrobic spol clienta xD

 

 

Co to w ogole za jezyk ? xD bo nawet nie wiem jaki wybrac w translate google xD

1386175744-U112610.png
Opublikowano
Marx. i tak picza jesteś, jak zawsze, my się pamiętam hahah Co tam u Bryzy? :D

 

Ojej sklej wary i idź do swoim żałosnych kolegów? Czy może taka zgrana z was ekipa że po tygodniu się wszystko rozjebało? Cóż... życie. :> Co u Bryzy no nie wiem może jej zapytaj. Mnie nie interesuje co u niej. Jak żeś ciekawski to napisz do niej.

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...