Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Serwer testowy nie mogę zrobić czołgu


ReLoUPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiadomo na serwerze testowym dostajemy tam milion darmowego expa 20 tyś zlota i  100000000 srebra. No ale ja chciałem se zrobić czołg X tieru WTF E100 jednak z LTr nie mogę zrobić Pz. Jag I potrzeba 130 expa, ale jak tam klikam to nie moge a przeciez mam tyle wolnego expa. co jest?

4zzt3n.png

Opublikowano

E dobra zrobiłem reloga gry i było ok, a teraz jeszcze nie chce już robić nowego tematu to jakie mam dac perki, ekwipunek i naprawe do czołgów IS-7, WTF e100, E5?

4zzt3n.png

Opublikowano

E dobra zrobiłem reloga gry i było ok, a teraz jeszcze nie chce już robić nowego tematu to jakie mam dac perki, ekwipunek i naprawe do czołgów IS-7, WTF e100, E5?

 

IS-7 i E5 - All naprawa, przy 100% dowódca reset i dajesz żarówę

WTF - 1. Szósty zmysł, a reszta naprawa 2. camo, przy 100% reset na BiA

Opublikowano

Nie ogarniam zbytnio co to jest te bia i jak mam zrobic reset?


A co mam dać w ekwipunku jeszcze tym w poszczególnych czołgach wyżej wymienionych to tam gdzie jest np kamuflaż co tam dac? I tam gdzie jest np large repair kit ta naprawa to tam też co dać?

4zzt3n.png

Opublikowano

Nie ogarniam zbytnio co to jest te bia i jak mam zrobic reset?

A co mam dać w ekwipunku jeszcze tym w poszczególnych czołgach wyżej wymienionych to tam gdzie jest np kamuflaż co tam dac? I tam gdzie jest np large repair kit ta naprawa to tam też co dać?

Jak resetować perki:

http://www.mpcforum.pl/topic/1142250-minitut-dlaczego-warto-resetowac-perki/

BiA - Braterstwo broni

E5 i IS-7 - Skupiacz, dosyłacz i skrzynkę naprawczą, 

WTF E-100 - Siatka kamuflażowa, lorneta polowa i skrzynka naprawcza

 

 I tam gdzie jest np large repair kit ta naprawa to tam też co dać?

 

 

Mały zestaw naprawczy, małą apteczkę i gaśnice. Ewentualnie zamiast któregoś z tych można dać jedzenie (Czekolada itp.)

Opublikowano

Jak resetować perki:

http://www.mpcforum.pl/topic/1142250-minitut-dlaczego-warto-resetowac-perki/

BiA - Braterstwo broni

E5 i IS-7 - Skupiacz, dosyłacz i skrzynkę naprawczą, 

WTF E-100 - Siatka kamuflażowa, lorneta polowa i skrzynka naprawcza

 

 

Mały zestaw naprawczy, małą apteczkę i gaśnice. Ewentualnie zamiast któregoś z tych można dać jedzenie (Czekolada itp.)

A czemu mały nie lepiej te duże przecież tam ma się duzo golda i złota.

4zzt3n.png

Opublikowano

A, Tobie chodziło o serwer testowy :) W takim wypadku jak najbardziej można wziąć wszystko duże.

Opublikowano

I jeszcze jedno pytanie . Mógłbyś powiedzieć co daje te BiA ,skupiacz,dosyłacz, i lorneta polowa bo nie wiem jak to na angielski przetłumaczyć, a jak powiesz co dają to już se poradzę. 

4zzt3n.png

Opublikowano

BiA - +5% do wszystkich umiejętności (Czas przeładowania, celność itp.)

Skupiacz - Szybciej skupia celownik

Dosyłacz - Zmniejszony czas przeładowania

Lorneta polowa - większy zasięg widzenia, z większej odległości wykryjesz czołgi

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...