Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[05.02.2014][Undetected]CyBerTürk™ Return [Chams|Esp|Aimbot|Auto H-A|WeaponDmg|P-Z OPK|PowerLvlBot]


Gość Lord Loginus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

UP i 3UP@ Odpalaj injector i WarRocka jako Administrator.
Pobierz NET.Framework 3.5 i 4.0 Service Pack 1(dla Win7) lub Service Pack 3 (Dla XP) i C++ (najlepiej 2010)
Wyłącz Anty-Wirusa o ile takowego posiadasz.
 
Jeżeli chodzi o injector to najbardziej polecam ten:

xxx

Nie podaje scanu bo to link z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/243428-spis-wszystkich-dzialajacych-injectorow/

// Do KAŻDEGO downloadu wymagany jest skan || weeedx
 

Opublikowano

Siemanko w warrocka nie grałem od 2lat i nie pamiętam jak sie cheaty odpalało. Pomoże ktoś ?

2z50k9j.png
Opublikowano

Ale klika sie instert albo coś takiego? I kiedy to odpalić jak cos wyskoczy ? Bardziej szczegółowo thx

2z50k9j.png
Opublikowano

1.Sciagnij plik dll xxx

2.Sciagnij Injector polecam Adrenalina,Naeron http://www.mpcforum.pl/topic/243428-spis-wszystkich-dzialajacych-injectorow/

3.Włóż oby dwa pliki do jednego folderu nastepnie zmien ich nazwe na takie same!

4.Na win 7/8 uruchom jako administrator

5.Jak ci nie dziala zainstaluj programy np.Directx mi pomogl ten program 

Godzinka na skan

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

Godzinka na skan

Ale po co skan, skoro podał link do naszego forum gdzie już są skany?

 

// Do KAŻDEGO downloadu wymagany jest skan, mimo że jest już na forum || weeedx

Opublikowano

Mi już dzisiaj nie działa niestety ;(

2z50k9j.png
Opublikowano

UP@ Nie wiem czemu ci nie działa, dopiero zakończyłem kilka gierek na nim ;)

Powiedz co dokładnie nie działa?? Menu się nie włącza? Może masz crasha?

Opublikowano

odpalam inicjator i jest tam napisane "Nie udało sie otworzyc adrenaline z warrockiem"

hahahah tam mi Dll zniknął. Dobra sorry za zamieszanie ;D


Wiesz może co sie dzieje? Wklejam tam Dll tam gdzie powinien być i mi automatycznie go usuwa.

2z50k9j.png
Opublikowano

@Up

C++ 2010 NET Framework 3.5 i 4.5, Directx 11 lub 10 pobierz, zmień injector, wyłącz antywirusa ew. zmień system. XP jest stary i zaczyna odchodzić w niepamięć. 

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

Jeśli ktoś jeszcze miałby problemy z uruchomieniem hacka oraz jego działaniem:

 

1. Jak uruchomić hacka?

 

 

2. Co jeśli hack nie działa?

Zainstaluj wszystkie potrzebne programy :


-Net Framework 3.5 i 4.0
-Service Pack 3 (Windows XP oraz Vista)
-Service Pack 1 (Windows 7)
-C++ 2010

Uruchamiaj jako administrator jeżeli masz system , Windows Vista , Windows 7 i wyżej  :)
Wyłącz również antywirusa i wszystkie zbędne programy  :)

Również możesz uruchomić w trybie zgodności. 

1377080447-U702970.png

Cristiano.

Opublikowano

Jak windows? Pobrales injector? Antywirus wylaczony?

MAL

 

Uwielbiam "znawców" , którzy nakładają swój styl gry innym. Każdy ma własny styl i upodobania... Trzeba je tylko odkryć.

Opublikowano

mam pytanie pobralem tego hacka ale nie moge go odpalic dlaczego ??

A injector i plik .dll nazywają się tak samo?? Jeżeli nie to muszą być o takiej samej nazwie np.: hack.dll i hack.exe

Opublikowano

Mam Windows 7  wyłączyłem anty wirusa,mam net fawork 4.0 ten 3.5 jak instalowałem ze strony miscrosoft to błąd w instalacji był mam c++2010 uruchomiłem jako administrator i dalej pisze mi ze failed to inject

Opublikowano

Mam Windows 7  wyłączyłem anty wirusa,mam net fawork 4.0 ten 3.5 jak instalowałem ze strony miscrosoft to błąd w instalacji był mam c++2010 uruchomiłem jako administrator i dalej pisze mi ze failed to inject

Przeczytaj co napisałeś... Skoro miałeś błąd w instalacji to znaczy, że NET.Framework nie jest zainstalowany, przez to ci nie działa cheat. Nie wiem czy się nie myle, ale teraz żeby zainstalować wersję 3.5 musisz usunąć 4.0, zainstalować poprawnie 3.5 i dopiero teraz 4.0

 

UP@ Owszem jest, jest dodatkowa zakładka w zakładce Weapon.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...