Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss] Noroxor2433 vs Orzi:3


Taki KaWai<3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390926806-U173186.png

Wyzywający: Noroxor2433
Wyzwany: -
Wstawienie prac do: do 3 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka:Diss
Notatka: Ktoś nie taki "pro"


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Świat i noxor na mnie  ? Mnie tam to odpowiada
To nie zmienia faktu że moim wrogom biada
Moje wersy są jak alkohol? - na ziemie powalają
A wy to zwykli ludzie  którzy się przekonują z  wóda  przegracie.
A z wódą jeszcze nikt nie wygrał więc sami widzicie
Bo to już jest samobójstwo a nie żadne picie!
Nie próbujcie mnie wkurwić bo wyjdzie wam to jeszcze gorzej 
To bardziej niebezpieczne niż walka na noże
Wszyscy gówno wiecie o disrespect` (czyt.Diss respekcie ) 
Nic o rymie, ubliżaniu  a tym bardziej o beefie i o twoim syfie . 
Obelgi to moja działka, spierdalać do przedszkola 
A czy tam was czegoś nauczą, to już ich wola
Nie wiecie że to ja rządzę? To zaraz wam powiem .
Po co wam atakować, skoro tę wojnę przegracie?

Teraz spierdalaj, do widzenia i niech cię weźmie cholera :] 

Opublikowano
Twoje wejście, jak fejm ale, tu flame bo, to był twój lame

Tak samo przecinki, które w przeróżnych miejscach stawiasz

Tak lubisz bo znikasz i padasz, szmato jebana

Chłopcze marihuana to najlepsza rzecz brana

Twoja gra karciana to rzecz antypolska

Nie jestem taki jak twoja damska bluska

Nie moja wina, że jesteś podobny do Tuska

A teraz skomentujemy twoje rzekomo najlepsze rymy

Bo tylko my, prawdziwy forumowicze najlepiej rapujemy

Tacy ludzie jak ty nigdy nie dowiedzą się wtedy kiedy powninni

Tylko my jesteśmy tacy gościnni najlepiej zwinni

Tacy jak, ty ludzie dziecinni zawsze są winni

Teraz się przyznaj że zostawiłeś swój wibrator jako generator i rymo-kreator

Bo ja mam włączony rapo-zjadator

 

 

 

Tak bez weny


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...