Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Tworząca się gildia poszukuje graczy


Patrix0n

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Prosze o to wzor:P

Nazwa w grze:DagoN

poziom:61

wiek:27

mikrofon:brak

skype:brak

Załóż skype do komunikacji..

 

 

 

Nazwa w grze:YaevinPL

Poziom:48

Wiek:16

Mikrofon:Posiadam :D

Skype:Of course, why not

@offttopic Ilu ludzi posiadacie chętnych do założenia gildi? Szukam jakiejś rozwijającej się gidlii, bo sama gra jest ciekawa :)

edit: Poziom się zmienił

 

Mogłeś podać ten skype, ale dobra nieważne po prostu napisz mi w prywatnej wiadomości swój identyfikator, podanie oczywiście akceptuję.

Opublikowano

 

Nazwa w grze: Arramis

Poziom: 31 

Wiek: 20

Mikrofon: TAK

Skype: owszę posiadam ;D

EDIT: Jak możesz to zaproś mnie, bo jestem w grze ;)

 

Akceptuję, bij na skype distaka. (bez kropki)

 

 

Nazwa w grze:AlliasSsPL

Poziom:1

Wiek:18

Mikrofon:posiadam

Skype: nie używam bo mam słby internet ;p

Nie chodzi o rozmowę, byle tylko komunikacja pisemna.

Opublikowano

Panowie niestety ogłaszam, ale zmieniamy grę na Aion Online - obie gry dokładnie sprawdziliśmy i mimo dużej wagi gry Aion jest ona tego warta, tam przenosimy gildię - jeśli ktoś gra w Aion zapraszam, cześć. Temat do zamknięcia.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...