Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

12 latek i diament w LOLU hot news! porady


Zyrafa2002

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Szkoła później przyjemność po drugie żałosny jest twoja nazwa teamu i po trzecie widać że dziecko już umie przeklinać bo dostała bana i zresetowali mu nagrody :O

albo jest taki chujowy ze mu nie dawali xDDDDD

 

Top

 

Teraz na eascie nie ma poziomu :] - potwierdzone info

Opublikowano

dawajcie ziomeczki dodawajcei mnie do friendsuw to kazdemu pomoge obiecuje jak bende mial troszke czasu walic was chejterzy ktorzy sami majo bronze 5 i placzo bo ja wyszedlem te taeamuwki gram z kolegami silver/bronze dla funy ciecie tak btw sory ze dlugo nie odpisywalem ale vanosz mi bana dal

edito co do tych tipow to ciezko napisac takie ogolne tipsy lepiej zebym pomagal kazdemu indiwidualnie bo wtedy wiem jak mu najlepiej pomoc.
Ikinoma to mnie dodaj pajacu jeden smieciu

Opublikowano

Kórde kolego pomósz mi wyjsici z bronzu v bo te temuwki kture dostaje som bardzo silne i ja nje potrafje wyjsc z tego bronzu a jak mi pomoszesz to bende prosem tak jak ty, prosze kolego pomusz mi.

 

@AntyWarn GJ

Opublikowano

albo jest taki chujowy ze mu nie dawali xDDDDD

 

Top

 

Teraz na eascie nie ma poziomu :] - potwierdzone info

 

no jasne ze nie ma jak gowno bezimiennnyy siedzi na 90 LP+ hahahah

1oGbVKa.png

Selex buk smajta zapamnientajcie i uwarzajcie na solokłełe

Opublikowano

zapewniam Cię, że to jego konto. mam go w znajomych i jest spoko ;)

dzienk!!! tez cie lubie!!!

refresz!!!

muwie to do wszystkich co chco zagrac ze mno duo albo cos to dopiero w ferie!!!! od 15.02.2014 roku!!!! (sobota) w piontek mozemy sie juz umawaic dzieki siiemanko powtarzam moj nik to destropowea

a i dobrze zebyscie mieli mikro i ts

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...