Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nerf Doran Shielda


SoulsHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaka spina , w tej tarczy chodzi o blok obrażeń a nie o regen , kiedy zamiast tego było 5 armora i było ok... A teraz płacz bo regen zmniejszyli god...

Gramy w LOL'a

LV :30!!

Runy :

o.O ktos jescze wydal na to 100k ip?

Opublikowano

Riot chce na siłę zmieniać metę . Ludzi zaczęli składać doran shielda na suportów i od razu poszedł nerf .

ilw1.jpg


All Bad things must come to an end.

Opublikowano

W sumie się nie dziwie że chcą zmieniać aktualną metę bo w większości grają te same champy w kółko na rankedach i są takie champy co nie są grywalne

Opublikowano

to teraz na top lanie start  z doran blade incoming. Dobrze że chociaż tej pasywki nie nerfia bo tryndy i adc na tope zbyt op by były. 

XYZ

Opublikowano

Akurat main'uje Poppy i jest OP w **uj- poczytaj sobie o jej pasywce i ulti- Pasywka kontruje każdego AP Carry, a ulti pozwala zTakedown'owac z łatwością ADc/APc w Team Fight'cie. Na dodatek ma fajny dmg z ,,Q'', ,,W'' raczej służy tylko do przyśpieszenia postaci a ,,E'' prze odpowiednim pozycjonowaniu wygrywa wymiany na lini / ratuje życie.

Poppy jest dobrym champem, ale tylko pod warunkiem, że złapie dobrą farmę/fragi i jest zabójcza w mid/late game, później niestety odpada trochę. Ma straaaaaasznie słabe early (niestety), dopóki nie kupi sobie sheen'a (przynajmniej).

Grałem nią dużo i niestety ale trudna do wymainowania.

Co do ulta i pasywki, to przyznaję rację, ale czekam na leciutkiego reworka/buffa (zmniejszenie manożerności, delikatne zwiększenie mobility)

 

Co o tym sądzisz "misiaczku"? (pewnie spotkam się z odpowiedzią: "nic jej nie czeba - jest zajebista! Kocham ją taką jaka jest!" :P )

 

Co do tematu i samego nerfa: no chyba ich pojebało... Tym samym mundzioch dostaje po dupsku... :'(

Opublikowano

Zamiast nerfić dobre itemki powinni buffować słabe. Za 1/2sezony wszytko będzie tak ponerfione że większość dedów będzie spowodowane przez miniony a turret będzie brał na hita Kappa :3

 

 

Opublikowano

Śmiać mi się chce, kiedy brązy płaczą dla samego hejtu bez uzasadnienia. Nerf w 100% zasłużony, w wyższych ligach przedmiot OP, nerf głównie na supporty, gdzie zawsze się z tym zaczyna, ale nie chce mi się już pisać dlaczego. Od kilku miesięcy "topka" pisze o OPekowatości tego itemu i dopiero teraz Riot to dostrzegł. Na topie/midzie potrafi utrzymać championy z tragicznym early. Ba! Nawet potrafi dać im sporą przewagę.

TL:DR nerf zasłużony

 

PS. Pozdrawiam brązów płaczących w tym temacie.

Zelltar_eune_45_7_logo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...