Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nerf Doran Shielda


SoulsHunter

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No chyba ich pojebało.

Doran Shield OP ?

Pamietam czasy gdy był jeszcze mocniejszy, gdy Doran Blade dawał chyba 150 HP a teraz wszystko tak ponerfione ;c

Zła decyzja ;c

Opublikowano

BETTER NERF SORAKA, WHY? HEAL! Solo Toper to teraz lepiej z Cloath Armorem, żeby szedł na topa. Na mida część miderów musi znaleźć coś nowego, tanky support też trochę stracą. Teraz poleci Doran Ring? Doran Blade dostał, teraz Ring tylko im został.

Opublikowano

Widać mózg sobie znerfili.

Pewnie na LCS'ach (nie wiem, nie oglądam) zaczęli to kupować i NAGLE Rito postanowił przyjrzeć się tej jakże overpowered sprawie.

Opublikowano

Kurde stwierdzam, że Nasus too OP - Riot usuńcie mu skille !

Doran taki mocny item - dajcie mu 0HP regen i dodatkowe 0HP najlepiej będzie.

No i jeszcze IE zbyt OP, powinno dawać 20AD i żadnego pasywu.

A co do pasywek, Eve jest niewidzialna, dajcie jej ten pasyw żeby była widzialna ok?...

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

Czyli bardziej opłacalny start z 2 koralikami niż z doran shieldem...

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Mnie to rybka bo zaczynanie z Doran Ring'iem, Doran Blade'em i Doran Shield'em uważam za bezsensowne.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

Niedługo Poppy dostanie nerfa bo zbyt op o.O

Nerf bez sensu -_-

Opublikowano

Niedługo Poppy dostanie nerfa bo zbyt op o.O

Nerf bez sensu -_-

Akurat main'uje Poppy i jest OP w **uj- poczytaj sobie o jej pasywce i ulti- Pasywka kontruje każdego AP Carry, a ulti pozwala zTakedown'owac z łatwością ADc/APc w Team Fight'cie. Na dodatek ma fajny dmg z ,,Q'', ,,W'' raczej służy tylko do przyśpieszenia postaci a ,,E'' prze odpowiednim pozycjonowaniu wygrywa wymiany na lini / ratuje życie.

"Ogień topi lód, ale woda gasi płomień"

Opublikowano

No nareszcie. Tylko dzięki temu itemowi championy jak mundo zyskały na popularności ;)

tumblr_nrthjyZ6c31u4ug6zo1_500.gif
exMPC Media Team Lider || exMPC Graphic Team || exModerator || exMentor || VIP

Opublikowano

No to już jest chyba przegięcie... Za chwile będzie nerf na Doran's blade'a i Doran's ring'a...

ASUS SABERTOOTH 990FX R2.0

AMD FX-8320E EIGHT CORE 3.5GHZ

SAPPHIRE RADEON 7850 HD

CRUCIAL BALLISTIX ELITE 2x8 GB DDR4

WINDOWS 7 ULTIMATE 64BIT

Opublikowano

ofc nerf zasłużony, bo to już jest przesada, że nawet support zaczyna z DS

Podaj mi rękę, zaróbmy hajs... 


eh8pquc.jpg


Core i7- 4960X @ 4.5GHz


Asus P9X79 Deluxe


GTX 780 SC


HyperX Predator 16GB

Opublikowano

Dupa kurwa.

Co to ma byc za nerf.

 

Moja linia to Solo top i prawie zawsze zaczynam z Doran Shieldem, teraz jak mi taki Teemo na linie wejdzie przeciwko jakiemus Bruiserowi to co tu robicccc. BETTER NERF TEEMO, Riot ciagle go polepsza.

Albicoolvod->Katatuki

 

d64cee27e8dd47f0bbd3738cee5a7cce.png

 

Opublikowano

Plan zmian Riotu:

1. Nerf Doran shield

2. Buff przeliczników ulta lee sina (z 2.0 do 4.5)

3. Nerf wardów (nie dają wizji)

4. Usunięcie Bt

Jan miodek przejmuję mpcforum.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...