Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka ostatnich gier z Challangera - 310 punktów ;)


danonix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jakbym miał ino lepszy sprzęt i nie grał na kartoflu, to bym mógł streamować, a tak to dupa, nawet nie mam na czym tego robić, gdyż obs jest na windows7 a ja klasycznie na XP ciągnę :P, tak czy siak nigdy nie odmawiam pomocy, wystarczy dodać mnie na lolu i zadać pytanie, a ja odpowiem

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Często Cię widuję w polecanych grach do oglądania na żywo :) Ładnie grasz, życzę dalszych sukcesów.

Opublikowano

Często Cię widuję w polecanych grach do oglądania na żywo :) Ładnie grasz, życzę dalszych sukcesów.

A no dziękuje bardzo, ale mam takie gry, że najzwyczajniej wolałbym, by nie były one streamowane, gdyż jest to pośmiewisko. Miałem taką jedną grę twisted fatem na midzie, gdzie mnie carrowali, chociaż taaaaaaaki ciężki byłem.

Pozdrawiam serdecznie :P

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

a mi się śmiać chce.

Że właśnie piszę z Szelendżerem xD

Wgl fajnie wyszło, bo 2minuty temu z ciekawości patrzyłem na krąg czy ciebie tam nie ma, a tutaj jeb xD

Nie no jesteś moim mistrzem. Thresh OP xD

1375198444-U163133.jpg

 

Opublikowano

a mi się śmiać chce.

Że właśnie piszę z Szelendżerem xD

Wgl fajnie wyszło, bo 2minuty temu z ciekawości patrzyłem na krąg czy ciebie tam nie ma, a tutaj jeb xD

Nie no jesteś moim mistrzem. Thresh OP xD

No miło miło,

 

Zawsze jeszcze mogę pograć aramy albo normale jako support na botlanie ( no albo gdzie indziej ), tylko jak na ten moment headsetu też nie mam, bo mikrofon mi padł :P. Ale to już tak na marginesie i w wolnym czasie, jak nie gram rankedów.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Bravo ,miałeś kiedyś adc ,który cie flamił za hooki/graby ?

Nie, jeżeli nie potrafie hookować/grabować, może inaczej - nie jestem w stanie zgrabować, to wtedy staram się tylko grać defensywnie, rzucać latarnie, a zarazem bronić mojego ad carry, żeby tylko się nie wyłożył

 

ino dej pan 2 złote

to chyba 2 challenger na mpc.

A to kto był pierwszym, jeżeli mogę się zapytać?

 

Czekamy miesiąc :D

Ba, miesiąc prawie już minął, a jakoś nie widzę, bym miał gdzieś w d1 lądować. Musiałbym przegrać z rzędu jakoś 30 gier, no a tak to nie da rady, jeżeli za wygraną dostaje się 22-25 punktów a za lose 17-19.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

No ja nie wiem czy ten challenger to jakis wart jest .. dzisiaj gra z adc " madbot " na bocie to jax dostal dc te gowno ragge quitt i afk cala gre.Poza tym jakis Rozkurvitor czy jak mu tam jest chujowy i tez ma challengera haha no i jeszcze szopa prosze was ...

Opublikowano

No ja nie wiem czy ten challenger to jakis wart jest .. dzisiaj gra z adc " madbot " na bocie to jax dostal dc te gowno ragge quitt i afk cala gre.Poza tym jakis Rozkurvitor czy jak mu tam jest chujowy i tez ma challengera haha no i jeszcze szopa prosze was ...

No wiesz, ja jestem zdziwiony jak worst rengar eu ciągle jest w tym challangerze, moim zdaniem to on już dawno powinien dostać co najmniej perma. Niepotrzebnie zrobili limit do 200 osób w challangerze, powinno być 50 jak w zeszłym sezonie. Kim jest szopa? Masz na myśli SzopPracz? On jest bardzo dobrym midlanerem, wiem bo z nim często gram i dosyć długo go znam.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Szkoda że eune, byśmy zagrali jakieś duo :/// ( Ja silver :DDDD )

 

 

Gratki ;>

Play to have fun, not to win.

Opublikowano

Mistrzu weź no udowodnij, że to Twoje konto. Wiesz - zmiana nazwy stron run na "MPC" czy coś takiego.

Dzięki bardzo ;)

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

Powiedz mi, jakie to uczucie być w czelendżerze? xD

A tak btw. Leona czy Thresh? chcę znać opinię mojego boga xD

Thresh, kocham jego lanterna :)

 

Mistrzu weź no udowodnij, że to Twoje konto. Wiesz - zmiana nazwy stron run na "MPC" czy coś takiego.

Dzięki bardzo ;)

3 strona run została zmieniona, nawet można mnie dodać do znajomych, żeby ze mną porozmawiać, ja zaproszeń nie odrzucam jak wiem kto piszę, bo w innym wypadku to mam 50 zaproszeń co każdą godzinę, ale jak ktoś wcześniej mi pw wyśle, to czemu nie? W miarę możliwości też staram się dodawać ludzi randomowych i pytać się, co ode mnie chcą.

 

Btw. Gram codziennie 2-3 gry normalne z ludźmi nie tylko z mpc, którzy mnie dodali, tak więc zapraszam. W poniedziałek będę miał mikrofon, to można również na jakimś skajpie tsie czy czym innym się ustawić.

Dziś zagraliśmy w takim składzie 9OW3e11.png

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Nie czujesz się jak taki polski Ocelote? xD

Nie, w żadnym wypadku i do tych graczy grających w lcsach etc nawet nie chcę się porównywać, zwłaszcza, że Ocelote grał na midzie, a ja jestem supportem. Jestem zwykłym nołnejmem, o którym w s3 nawet nikt nie słyszał, jedyne co to miałem konto na weście o nicku WORST BLíTZ EU będące w d1, ale sprzedałem, teraz gram na eune. Teraz trochę sobie wyrobiłem zdanie w challangerze i ludzie mnie szanują za to, jak gram threshem.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...