Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka ostatnich gier z Challangera - 310 punktów ;)


danonix

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

3 strona run została zmieniona, nawet można mnie dodać do znajomych, żeby ze mną porozmawiać, ja zaproszeń nie odrzucam jak wiem kto piszę, bo w innym wypadku to mam 50 zaproszeń co każdą godzinę, ale jak ktoś wcześniej mi pw wyśle, to czemu nie? W miarę możliwości też staram się dodawać ludzi randomowych i pytać się, co ode mnie chcą.

 

Btw. Gram codziennie 2-3 gry normalne z ludźmi nie tylko z mpc, którzy mnie dodali, tak więc zapraszam. W poniedziałek będę miał mikrofon, to można również na jakimś skajpie tsie czy czym innym się ustawić.

Dziś zagraliśmy w takim składzie

 

Elegancko, fajno że ogarnięty człek się trafił, a nie buc ;)

Dalszych sukcesów życzę.

 

Btw: czy ten challenger nie miał być, żeby tych ludzi gdzieś dalej wyciągać? Typu jakieś turnieje? Bo chyba taki był początkowy zamysł.

Bóg to twoje sumienie

Opublikowano

 

Elegancko, fajno że ogarnięty człek się trafił, a nie buc ;)

Dalszych sukcesów życzę.

 

Btw: czy ten challenger nie miał być, żeby tych ludzi gdzieś dalej wyciągać? Typu jakieś turnieje? Bo chyba taki był początkowy zamysł.

Był, jest. Mam propozycję nie tylko grania w jakichś lanach czy gdzieś, ale jest to dosyć daleko od mojego miejsca zamieszkania, jak nie w Niepołomicach, to w Tarnowskich Górach itd, no ale jak ja mieszkam na północy, to trochę nie odpowiada ta odległość. Teraz postaram się skupić na jakichś piątkach i wejść też z drużyną gdzieś wyżej.

League of Legends

EUNE nick: WORSTBLITZEUV4

 

http://www.twitch.tv/tytanowy_janusz123/ << zaaaaaaaaaapraszam

Opublikowano

Czy to prawda, że masz bana na 2 tygodnie ;c ?

btw też mieszkam na północy.

qxv1fr.jpg


by NovusOrdo


It is better to keep your mouth closed and let people think you are a fool than to open it and remove all doubt. ~Mark Twain

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...