Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Dedyk Na Czym Polega Prosze Pomożcie


Cados12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na Czym Polega Dedyk,? jak to wszystko wyglada po zakupie

czy to moze byc z byle jakiej strony??

Proszę o pomoc

Czy Jest Okres Próbny czy cos takiego

Proszę wypowiedcie sie i pomożcie

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Opublikowano

@Up dodaj jeszcze że nie trzeba się bawić w żadne hamachi

Siemka

Opublikowano

Dedyk metinowski

Hmm

Czyste bsd+dobre łącze+niezły dysk+niezły ram+niezły procek

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Pliki nie o rozszerzeniach .vhd

Na windowsie to emulujemy a na czystym bsd to stoi normalnie

Były Moderator Metin2, kiedyś z obowiązku, dziś dla rozrywki.


icon-social-apple-outline-64.png

Opublikowano

Co Do Utrzymania Sam Zarabiam a mam 15lat wiec starczy mi do 150zł ale jestem zielone z tego

Jak Kupić

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Opublikowano

Ale Jak Sciągnac. Jest Jakaś stronka?

A I

NA Każdym kompie mozna zalozyc dedyka??

A i jak to wyglada sciagam jakis program czy co?

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Opublikowano

Czy Mozna Postawic dedyka na kazdym komputerze??

Jak Wyglada opcja dedyka czy jest jakis program czy co??

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Opublikowano

 

Czy Mozna Postawic dedyka na kazdym komputerze??

Jak Wyglada opcja dedyka czy jest jakis program czy co??

 

Z tego co widze to ty nie wiesz jak server postawic ;P A bierzesz sie za dedykta ;P

Sry za Spam ;]

882144941.png

LIFEMT2 FOREVER !! xDD

Opublikowano

Dedyk to osobny komputer inaczej serwer... A te 150zł to Ty możesz sobie wsadzić głęboko gdzieś. Dobry dedyk na miesiąc to wydatek około 200zł.

Opublikowano

hmm

@UP X2 Tak stawiam servery na Hamachi Ale nie mam pojęcia o dedyku i wlasnie zamierzam sie tego dowiedziec a ty utrudniasz zamiast pomagac

@UP. Thx za info a te 50 zł to tam pikus

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Opublikowano

@UP

szukalem ale nie znalazlem

A co do plików z kad je sciągnąc

czy ten temat to tez to??

http://www.mpcforum.pl/topic/111114-edited-server-files/

Kto Mnie Pobije???

ostrz.png

Opublikowano

A dedykiem operujemy przez program TeamVievier tak???

Jest on tam od razu zainstalowany???

Czy jeśli np. kupie takiego dedyka(link niżejk) to muszę jeszcze płacić za jakąś instalacje???Na czym ona polega?

http://www.ovh.pl/produkty/mg_best_of.xml

02758850976702993171.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...