Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka sposobów na zmniejszenia lagów serwerowych.


YoYoDj

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lol , naprawde działa polecam . 

 

ps. Próbowałem jak najbardziej zlagować serwer poczym użyłem tego co jest napisane w tucie i lagi się zmniejszyły tyle ode mnie łap +

Opublikowano

Widzę jakiś kolejny "profesjonalista".

"TPSy  maksymalna ich ilość to 20

jeśli spadną poniżej 20 to znaczy że na serwerze zaczynają się lagi przy 18 tpsach lagi na serwerze są straszne jeśli spadną poniżej to serwer powinien się wyłączyć miałem także takiego buga że miałem nawet 13 tpsów ale to raczej nie powinno sie zdażyć"
Spadłem z krzesła prawie.
Słuchaj, jak nie masz pojęcia o bukkicie/spigocie to nie pisz o nim ;>
Nie snuj własnych teorii takich jak ta bo wiem że to nie jest prawda kolego.
Podejrzewam że wprowadziłeś wiele osób w błąd.
Dość trudno serwerom takim jak m*h* osiągnać 20 tps'ow, podejrzewam ze 20 napewno nie maja moze cos kolo 18/16.
"Straszne lagi przy 18 tpsach" tu to doyebales, administratorzy niektórych bardzo znanych serwerów cieszą się gdy mają 18 tps.
Lagi dość duże są dopiero ok. 10 tps'ów.
Nawet nie napisałeś czym jest tps.
TPS'y to Tick Per Second (Ticki na sekundę) - 1 sekunda normalnie to 20 ticków w minecrafcie
Gdy serwerowi spadają tpsy na np. 18 to wtedy jedna sekunda to 18 ticków.
 
Następnym razem zanim napiszesz jakikolwiek "tutorial" jeżeli to co napisałeś wgl. można nazwać tutorialem, najlepiej najpierw poszukaj w necie i sprawdź czy wiesz wgl cokolwiek na ten temat, bo tu ani nie sprawdziles w necie, ani nie masz pojecia o niczym.
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Świetne napewno mi sie przyda wlasnie tego szukalem, sam pisalem temat lecz nikt nie raczyl odpowiedziec na temat :-/, Dzieki !

Witam siec serwerów ,, Garnizon ''
Potrzebuje Budowniczego do zbudowanie
lobby serwerowego
Wiecej Informacji PW
Budowniczy na starcie
jezeli dobrze sie wywiąże awansuje na Administratora

Kontakt oczywiście: Skype: obalacz lub PW

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...