Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zakończony][Diss]jakim08 vs Noroxor2433


Dziobagg

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1357920162-U286162.png

 

Wyzywający: jakim08
Wyzwany: Noroxor2433
Wstawienie prac do: do 5 dni
Głosowanie do: do 3 dni
Tematyka: Ma być wplecione coś o dziobakach.
Notatka: Diss dla zabawy xD

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

Dziobag już chyba nie dokończy pojedynku [*]

- Czytał pan nasz regulamin?

- Nie...

- Witamy na pokładzie!

MPCFORUM

Opublikowano
Moje wejście ala Bruce Lee, zdychaj, szmato mam te panche

Nawet jak będziesz czarny łaku, przy mnie i tak blado wypadniesz

Jestem dziobag-gangster, sieje tu rozpierdol i tyle

Ty cioto jesteś już martwy a to zaledwie kilka moich linijek

Chwile.. mówiłeś że jesteś przedemną, pierwsze słowa szczerze

Prosta matematyka, zero jest zawsze przed numerem jeden

Mam z ciebie polewę, dziabak idzie po sukces chamie

Ty jak syzyf kombinujesz pod górę - o co chodzi? Nie ogarniesz.

Mam tu patent downie, MCdziobak nawija. Morda na kłódkę

Bo masz przejebane u mnie jak gimbus po wywiadówce

Prosty przekaz głupcze, wpajam ci te chore wersy

Od początku znane zakończenie - Odjebał cię dziobak emsi.

3t6EGVz.png

 

Opublikowano
Mówiłeś że ogarniesz swoje flow

Lecz ja tu pokazuje prawdziwe Show

Bo ty nie nigdy nie wiedziałeś co znaczy know

Wiem tylko że tak naprawde jesteś low

Bo dziobak to twoje plemie

Każdy cię traktuje tak jak moją ziemie

Jak twój Bruce Lee który tylko naprawił mi kranik

Wiedziałem od zawsze że nosisz swój stanik

Spokój.... To Kolec..... Od teraz zaczyna się twoj prawdziwy koniec

Jesteś Hejterem, marnym pozerem jak i gównianym zerem

ty jako dziobak padasz jak goniec

Na forum spamerem, jesteś lamerem.

A ja jako morderca zabiorę twoje dwa serca.

Zawsze zachowywałeś się jak ta która,

na necie sprzedawała swoje dziecie traktując je jak śmiecie

O tak, dziobak morderca to moje brzmienie

Na dworze tak chłodnie,

nareszcie zapadł mrok

Ty w nocy jak cyganie napierdalasz swoją banie

Tysiące linijek to twoje motto.

Wiesz że ja ostatnio wygrałem w lotto?

Nawijam, myślę że zaraz to zakończę

Bo ja pierniczę to że jesteś dziobakiem

Nie znaczy że już cały świat jest jednym wielkim robakiem

Ja już idę po moje czyściutkie pranie

A ty lepiej wyczyść tą sperme na swoim dywanie


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

Opublikowano

Oba teksty raczej nie są na najwyższym poziomie, ale bardziej już jakim mi podszedł, więc głos na niego. :)

sygnazs.png
Opublikowano

heh.. porażka.

 

oba dissy na poziomie gimnazjum

szczerze mówiąc lepiej pojechał bym na freestyl'u bo te wasze wierszyki są poniżej poziomu AMATORA.

 

 

głos na Noroxor2433 bo na poczatku nawet dobrze weszedł

Opublikowano

heh.. porażka.

 

oba dissy na poziomie gimnazjum

szczerze mówiąc lepiej pojechał bym na freestyl'u bo te wasze wierszyki są poniżej poziomu AMATORA.

 

 

głos na Noroxor2433 bo na poczatku nawet dobrze weszedł

Przecież to jest 4fun... to mój pierwszy tekst. Nawet nie miałem zamiaru robić dissu ale norox dla beki zaproponował -.-

3t6EGVz.png

 

Opublikowano

heh.. porażka.

 

oba dissy na poziomie gimnazjum

szczerze mówiąc lepiej pojechał bym na freestyl'u bo te wasze wierszyki są poniżej poziomu AMATORA.

ojejku.

 

 

Głos na @Noroxor2433 bo jednak lepsze rymy.

76561198093115115.pngAddFriend.png

Opublikowano

Nawet jak będziesz czarny łaku, przy mnie i tak blado wypadniesz

 

to serio dobry punch :D

 

A tekst noroxora to jakaś kupa strasza :v

 

Głos na @jakim08

ex

Opublikowano

 

to serio dobry punch :D

 

A tekst noroxora to jakaś kupa strasza :v

 

Głos na @jakim08

Już go gdzieś słyszałem ;]

 

Głos na noroxora

1357577137-U262310.png

Opublikowano

xDDD

 

Noroxor troche jak wierszyk, głos na dziobaka.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...