Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Błąd Metin2Mod PL i Zwykły


dankrok

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Po zainstalowaniu kamermoda na PL'a po krótkim używaniu tego gówna wyskakuje mi błąd ze znakami zapytania. Na odpalonej wersji bez kamermoda też wywala (w folderze nadal zainstalowany jest kamer). Proszę o pomoc, niecałe dwie minuty i klapa - błędzik ze znakami zapytania.

pr02.jpg
Opublikowano

Po zainstalowaniu kamermoda na PL'a po krótkim używaniu tego gówna wyskakuje mi błąd ze znakami zapytania. Na odpalonej wersji bez kamermoda też wywala (w folderze nadal zainstalowany jest kamer). Proszę o pomoc, niecałe dwie minuty i klapa - błędzik ze znakami zapytania.

 

Czekaj, nie do końca rozumiem.

Na czystym metinie bez kamera działa?

Jeśli nie sprawdzałeś to zainstaluj metka i spatchuj

i zobacz czy to samo będzie.

Spatchowałeś clienta?

Uruchom jako administrator i w trybie zgodności z XP SP3.

Opublikowano

Skoro piszesz że mod to "gówno" to z czym masz problem :)? Odinstaluj go i zero kłopotów. Jak sam piszesz bez moda działa sprawnie :).

 

Sprawdź czy masz

Net framework 3.5 i Microsoft Visual C++ 2010 albo 2012.

Opublikowano

 

Czekaj, nie do końca rozumiem.

Na czystym metinie bez kamera działa?

Jeśli nie sprawdzałeś to zainstaluj metka i spatchuj

i zobacz czy to samo będzie.

Spatchowałeś clienta?

Uruchom jako administrator i w trybie zgodności z XP SP3.

 

Uruchamiałem moda jako Administrator, lecz tryb zgodności zaraz ogarnę.

 

Skoro piszesz że mod to "gówno" to z czym masz problem :)? Odinstaluj go i zero kłopotów. Jak sam piszesz bez moda działa sprawnie :).

 

Sprawdź czy masz

Net framework 3.5 i Microsoft Visual C++ 2010 albo 2012.

 

Wszystko mam.

 

@EDIT.

 

Tryb zgodności XP SP3 robi tak, że nie łączy się z serwerem. Mam Windows 7 btw.

 

@EDIT2.

 

Po wyłączeniu trybu zgodności jedyne co mi działa to trzecia ręka, reszta w ogóle się nie aktywuje - przynajmniej już nie crashuje...

pr02.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...