Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jaki serwer zrobić?


Serwer  

33 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer zrobi??

    • FB+MiniGry+Gildie
      3
    • Fb+MiniGry
      2
    • FB
      3
    • MiniGry
      2
    • Survival+Frakcje
      8
    • PvP
      7
    • 4Fun
      8
  2. 2. Pod jak? wersj? Minecrafta ma by? serwer Mc?

    • 1.7.4
      13
    • 1.7.2
      12
    • 1.6.4
      8

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie będzie grało mało osób. Graczy przyciągają sloty, lub graficzna reklama.

Mhm... Co jeszcze?

Mój stary serwer PvP miał 40 slotów, sloty pełne, reklama była brzydka.... Potem powiększono sloty do 80... i były także zajęte...

 

A dlaczego tak było?

Zbalansowane EQ, żaden PayToWin, gracze bawili się dobrze na dużych pięknych mapach, nagrody za poziomy itp.

 

Administracja pomagała, była miła, zawsze reagowali na cheaterów itp.

 

Znam serwer który ma 200 slotów, reklamy bardzo dobre, a ile graczy?

30-60 graczy...

 

 

 

 

jp8p35.jpg

 

 

Opublikowano

Mhm... Co jeszcze? Mój stary serwer PvP miał 40 slotów, sloty pełne, reklama była brzydka.... Potem powiększono sloty do 80... i były także zajęte... A dlaczego tak było? Zbalansowane EQ, żaden PayToWin, gracze bawili się dobrze na dużych pięknych mapach, nagrody za poziomy itp. Administracja pomagała, była miła, zawsze reagowali na cheaterów itp. Znam serwer który ma 200 slotów, reklamy bardzo dobre, a ile graczy? 30-60 graczy...

Głównie na serwerach chodzi o to aby administracja zajmowała się serwerem. Na jaką wersję był Twój stary serwer PvP? :)

Opublikowano
Jaki serwer zrobić?
  1. FB+MiniGry+Gildie (2 głosów [6.67%])

  2. Fb+MiniGry (1 głosów [3.33%])

  3. FB (3 głosów [10.00%])

  4. MiniGry (2 głosów [6.67%])

  5. Survival+Frakcje (8 głosów [26.67%])

  6. bullet_star_rated.png PvP (7 głosów [23.33%])

  7. 4Fun (7 głosów [23.33%])

Pod jaką wersję Minecrafta ma być serwer Mc?
  1. 1.7.4 (12 głosów [40.00%])

  2. bullet_star_rated.png 1.7.2 (10 głosów [33.33%])

1.6.4 (8 głosów [26.67%])

 

Możecie się spodziewać niedługo zapowiedzi :)

Opublikowano

Moim zdaniem FB + MiniGry + Gildie ponieważ te 3 są najpopularniejsze i sporo na tym zyskasz

co do wersji to 1.7.2 narazie proponuje

Jeśli masz dobrą maszynę możesz zrobić serwer na 2 pod wersje

czyli pod

1.7 (1.7.2 |1.7.4)

1.6 (1.6.2 | 1.6.4)

jeśli oczywiście umiesz

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...