Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DCHC.PL [Z][HARDCORE][1.7.2/3/4][AUTORSKIE PLUGINY][PREMIUM - NON PREMIUM][NOWE CRAFTINGI][500SLOTÓW][STONIARKI][SUPER COBBLE] !


Trobol

Zagrasz?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

logo.png

Jest to zapowiedź serwera :) Start przewidywany w tym tygodniu, musimy dokończyć pisanie pluginów jak i je przetestować !

1389987932-U1076861.png

wst_p-1390073537.png
Dołącz do elitarnego serwera HARDCORE - DCHC.PL

Jesteśmy siecią istniejącą od prawie 2 lat, nasze serwery cieszą się niezmierną popularnością :)

Z nami będziesz bawił się długo i jeszcze raz dłużej.

Grono doświadczonej administracji zapewni ci wiele przygód !

Nie miej obaw że serwer padnie po 2 dniach jego istnienia jak większość aktualnych serwerów :)

1389987932-U1076861.png

informacje-1390073535.png

» ADRES IP: MC.DCHC.PL

» SLOTY: ~ 500

» AUTORYZACJA: PREMIUM / NON - PREMIUM

» WERSJA: 1.7.2/3/4

» TYP SERWERA: HARDCORE

1388145740-U1070406.png

kontakt-1390073536.png

1388145740-U1070406.png

Serdecznie zapraszamy na nasz serwer TEAMSPEAK3 który znajduje się pod adresem: TS.DCHC.PL

Możemy tam otrzymać pomoc od administracji jak i kanały gildyjne :)

1389987932-U1076861.png

pluginy-1390073537.png

1388145740-U1070406.png

W pełni autorski system rankingu który znajduje się na serwerze w TAB oraz na stronie :)

W pełni autorskie GILDIE które od zera były pisane przez nas :>

W pełni autorski system BANOWANIA

W pełni autorski plugin który bardzo przypominajacy essentials

W pełni autorski system głów

W pełni autorski system dropu :)

W pełni autorski system OCHRONY dla graczy - każdy nowy gracz otrzymuje ochrone na 1 godzinę, ochronę można sprawdzić pod komendą /ochrona (nad głową widnieje napis OCHRONA, gdy ochrona wygaśnie tag znika)

W pełni autorski system rejestracji oraz weryfikacji premium oraz non premium :)

W pełni autorski system supercobble (będzie film jak działa)

W pełni autorski system stoniarek (będzie film jak działa)

W pełni autorski system nowego craftingu i efektów

i jeszcze więcej, za dużo pisania :)

1389987932-U1076861.png

zdj_cia-1390073537.png

/dcGildie

by6u2w.jpg

/gildiepomoc

g8yz3m.jpg

/drop

cqccua.jpg

TAB

vi5dbt.jpg

Regulamin

3sndwx.jpg

1389987932-U1076861.png

Serdecznie zapraszamy na nasz fanpage znajdziecie tam prawie codziennie jakieś konkursy do sklepów i nie tylko, zdjęcia z nowych edycji, informacje, kody do sklepów itd. :)

1389987932-U1076861.png

Nie chce mi się dawać wszystkich screenów i opisywać z dokładnością co znajdziecie na serwerze. Wyżej dałem tylko po przykładach, resztę zobaczycie grając na nim :)


SYGNATURKA:

800x200_sygnatura_1a-1388407104.jpg

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Tak cwaniakuja, pisza w temacie lifeHard na mpc o to ze niby oni maja w filmiku tagi doscraft, to ciekawe dlaczego wy daliscie taki tag w swojej reklamie? :

 

LifeHard.PL [serwer HARDCORE] [Non-Premium] [No-Whitelist] [24/7] [No-Hamachi] [Dedyk] [1.7.2] [1.7.4] [Gildie]

 

Pozdrawiam, pisane z tel.

Pomogłem?👍

Daj Like! :D

Opublikowano

Tak cwaniakuja, pisza w temacie lifeHard na mpc o to ze niby oni maja w filmiku tagi doscraft, to ciekawe dlaczego wy daliscie taki tag w swojej reklamie? :

 

LifeHard.PL [serwer HARDCORE] [Non-Premium] [No-Whitelist] [24/7] [No-Hamachi] [Dedyk] [1.7.2] [1.7.4] [Gildie]

 

Pozdrawiam, pisane z tel.

Hej ;-) !

 

Nie cwaniakuję ;** tylko tak sobie tam napisałem :P

Skoro skopiowali moje tagi, to czemuż to nie mogę ich :D ?

 

Wiesz mi to nie robi, film to film LOL ^^

 

Pozdrawiam.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Co do itemów to trudno kit, zmniejszcie coś :P

Trudno xD ? Właśnie chciałem dodać żeby było jeszcze z 10 głów :P

ale pomyślałem że starczy ^^, po za tym wszystko ustalałem z graczami nie sam :D mówili że z ekipą 5-7 osób gildie będą robić z m.i.n 3 dni i właśnie o to chodzi

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Może wbije z gildia z skkfa :) Ale server zapowiada sie zajebiscie , tylko żeby bugów nie było, lagów przy klepach i moglibyście usunąć teleportacje do bazy bo to podchodzi pod Survival tak jak MCHC, z czego bedzie dropily głowy witchera

 

Moglibyście dodac jeszcze drop Obsa :) Drop 0,6

 

Pozdrawia:MaciekosPL

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Może wbije z gildia z skkfa :) Ale server zapowiada sie zajebiscie , tylko żeby bugów nie było, lagów przy klepach i moglibyście usunąć teleportacje do bazy bo to podchodzi pod Survival tak jak MCHC

 

Moglibyście dodac jeszcze drop Obsa :) Drop 0,6

 

Pozdrawia:MaciekosPL

Dokładnie tak myślałem, lecz postanowiliśmy zrobić TP'ki

 

Ale w każdej chwili możemy to zmienić, myślałem żeby usunąć tpk'a do bazy oraz na spawn lecz nie wiem jak gracze na to zareagują i dlatego mogą tutaj się wypowiadać :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Dokładnie tak myślałem, lecz postanowiliśmy zrobić TP'ki

 

Ale w każdej chwili możemy to zmienić, myślałem żeby usunąć tpk'a do bazy oraz na spawn lecz nie wiem jak gracze na to zareagują i dlatego mogą tutaj się wypowiadać :)

No wiesz jak mialbybyć to Survival+Gildie to TP'ki milewidziane ale jak to jest Hardcore no to troche głupio i dziwnie

Jaka ty tam posiadasz range ?

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Nie wiem czy to Ciebie mam na skypie i miałem być Adminem ale to mniej ważne. #nie #potwierdzone #info

 

Powo ;d

1399298830-U815990.png


 


chcesz limit?


możesz dać, będe szpanował


@#e3uS $WAG


Opublikowano

Nie wiem czy to Ciebie mam na skypie i miałem być Adminem ale to mniej ważne. #nie #potwierdzone #info

 

Powo ;d

Nie, to nie ja :P nie używam wgl skypa, jedyne co to teamspeak3

 

No wiesz jak mialbybyć to Survival+Gildie to TP'ki milewidziane ale jak to jest Hardcore no to troche głupio i dziwnie

Jaka ty tam posiadasz range ?

Ja jestem właścicielem :)

 

A co do teleportów to chyba usuniemy je /baza jak i rozdzke do spawna :P

 

@@Jeśli macie jeszcze jakieś propozycję to śmiało piszcie a rozpatrzymy je :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nie, to nie ja :P nie używam wgl skypa, jedyne co to teamspeak3

 

Ja jestem właścicielem :)

 

A co do teleportów to chyba usuniemy je /baza jak i rozdzke do spawna :P

 

@@Jeśli macie jeszcze jakieś propozycję to śmiało piszcie a rozpatrzymy je :)

@UP moje propozycje

1. Tag gildi min.4 max.4 a nie że jedna gildia np.MEDIUM , EASY , ALON ,ALA

2. Po co ochrone na 1 godzine lepiej by bylo na 30 min (Oczywiście ja tak myśle)

3. Rangi na TAB np jak masz 0 killi to freekill i tak dalej od 5 killi Dobry

4. Dodac do dropu węgiel, redstone

Pytania

1 . Jakie obszary bedzie mogła mieć gildia ?

2. Jak będzie dropić głowa Witchera ?

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

@UP moje propozycje

1. Tag gildi min.4 max.4 a nie że jedna gildia np.MEDIUM , EASY , ALON ,ALA

2. Po co ochrone na 1 godzine lepiej by bylo na 30 min (Oczywiście ja tak myśle)

3. Rangi na TAB np jak masz 0 killi to freekill i tak dalej od 5 killi Dobry

4. Dodac do dropu węgiel, redstone

Pytania

1 . Jakie obszary bedzie mogła mieć gildia ?

2. Jak będzie dropić głowa Witchera ?

1. Gildia moze miec tag bodajze max 5 liter min 2

2. Myślę że ochrona na 1 godzinę przyda się dla wszystkich, ale możemy zmienić :)

3. Niestety cały tab jest ustalony i nie ma miejsca, może kiedyś pomyślimy :P

4. Wągla i redstona jest chyba wystarczająco na mapie :P więc sądzę nie problem aby to wykopać. W późniejszym czasie dodamy

 

1. Na start 100x100, powiększyć można do 200x200

2. co do głów to jeszcze o tym nie myśleliśmy, może dasz jakąś propozycję :P

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

1. Gildia moze miec tag bodajze max 5 liter min 2

2. Myślę że ochrona na 1 godzinę przyda się dla wszystkich, ale możemy zmienić :)

3. Niestety cały tab jest ustalony i nie ma miejsca, może kiedyś pomyślimy :P

4. Wągla i redstona jest chyba wystarczająco na mapie :P więc sądzę nie problem aby to wykopać. W późniejszym czasie dodamy

 

1. Na start 100x100, powiększyć można do 200x200

2. co do głów to jeszcze o tym nie myśleliśmy, może dasz jakąś propozycję :P

1.Szkoda

2.Ja bym wolal zeby tego nie bylo tak szczerze (ale ochrona , chroni też przed upadkiem ?)

3.Szkoda xD

4.Lepiej by bylo dodac

 

1. 200x200 to troche nie za duzo ?

2.Ja bym zrobil tak że jest 20-30% (lub mniej) że wydropi z typa

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

1.Szkoda

2.Ja bym wolal zeby tego nie bylo tak szczerze (ale ochrona , chroni też przed upadkiem ?)

3.Szkoda xD

4.Lepiej by bylo dodac

 

1. 200x200 to troche nie za duzo ?

2.Ja bym zrobil tak że jest 20-30% (lub mniej) że wydropi z typa

 

1. Uwieź mi że nie :P aby mieć teren 200x200 musisz zapłacić ok 9 tyś diaxów xD więc łatwo nie będzie do 200x200

2. Co do głowy :P to myślę że będzie dropić z gracza ale drop to ok 5% czy coś takiego

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

 

1. Uwieź mi że nie :P aby mieć teren 200x200 musisz zapłacić ok 9 tyś diaxów xD więc łatwo nie będzie do 200x200

2. Co do głowy :P to myślę że będzie dropić z gracza ale drop to ok 5% czy coś takiego

1. Aha

2. 5% to troche mało lepiej dać 8%-10%

 

Czy działa fortunka ?

Bardzo ważne czy będą lagi przy klepach ?

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Pasjonat
Opublikowano

Kiedy start? Nigdzie daty nie widzę.

Mam rozumieć ,że cub dostajemy 100x100 a możemy mieć 200x200?

I chciałbym aby zostało /baza a /spawn możecie usunąć a dać różdźki.

Opublikowano

Kiedy start? Nigdzie daty nie widzę.

Mam rozumieć ,że cub dostajemy 100x100 a możemy mieć 200x200?

I chciałbym aby zostało /baza a /spawn możecie usunąć a dać różdźki.

Hardcore nie ma /baza i rózdzek chyba ze chca zrobic Survival

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

1. Aha

2. 5% to troche mało lepiej dać 8%-10%

 

Czy działa fortunka ?

Bardzo ważne czy będą lagi przy klepach ?

 

Fortuna raczej działa,

Lagów nie przewidujemy ^^ a jeśli będą to zdziałamy od razu coś ;]

 

Zapraszam na nasz teamspeak3: TS.DCHC.PL jeśli jesteś z gildią damy już kanał :)

 

Kiedy start? Nigdzie daty nie widzę.

Mam rozumieć ,że cub dostajemy 100x100 a możemy mieć 200x200?

I chciałbym aby zostało /baza a /spawn możecie usunąć a dać różdźki.

wpisujesz /ustawbaze ustawia ci bazę o cubiodzie ogólnym 100x100 czyli od jajka smoka 50 w każdą stronę :P

 

a /baza i rodzke wywalimy raczej

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Na ts wbijemy ale jak przyjade od kolegi :) Czyli o 19 ale nie wiem czy są na kompie xD

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Pasjonat
Opublikowano

 

 

Fortuna raczej działa,

Lagów nie przewidujemy ^^ a jeśli będą to zdziałamy od razu coś ;]

 

Zapraszam na nasz teamspeak3: TS.DCHC.PL jeśli jesteś z gildią damy już kanał :)

 

wpisujesz /ustawbaze ustawia ci bazę o cubiodzie ogólnym 100x100 czyli od jajka smoka 50 w każdą stronę :P

 

a /baza i rodzke wywalimy raczej

 

 

A kiedy start? Nie napisałeś tego ;/

Opublikowano

   

 

A kiedy start? Nie napisałeś tego ;/

Pisze że może w tym tygodniu

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

Ostatnie pytanie czy będzie ranking na stronie ?

25 POST 50 POST 100 POST 150 POST | 200 POST | 225 POST | POZIOM 1 OSIĄGNIĘTY!

| 250 POST | 300 POST | 325 POST | 350 POST | 400 POSTPOZIOM 2 NIE OSIĄGNIĘTY!

| 500 POST | 600 POST | 700 POST | 800 POST | 900 POSTPOZIOM 3 NIE OSIĄGNIĘTY!

Opublikowano

   

 

A kiedy start? Nie napisałeś tego ;/

Start przewiduje PRAWDOPODOBNIE w piątek :)

 

Ostatnie pytanie czy będzie ranking na stronie ?

tak będzie, stronę robimy :)

Nieregulaminowa sygnatura

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...