Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

DCHC.PL [Z][HARDCORE][1.7.2/3/4][AUTORSKIE PLUGINY][PREMIUM - NON PREMIUM][NOWE CRAFTINGI][500SLOTÓW][STONIARKI][SUPER COBBLE] !


Trobol

Zagrasz?  

60 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zagrasz?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

Dokładnie tak myślałem, lecz postanowiliśmy zrobić TP'ki

 

Ale w każdej chwili możemy to zmienić, myślałem żeby usunąć tpk'a do bazy oraz na spawn lecz nie wiem jak gracze na to zareagują i dlatego mogą tutaj się wypowiadać :)

 

 

Ja bym usuną TP'ki ale np po 2 3 dniach bo wtedy nowy serwer i trzeba się zapoznać itp.

Ale ogółem to spoko jest wszystko czekam na otwarcie będę napewno myślę że nawet jak założę gildię to będzie sporo osób w niej.

Opublikowano

   

 

Ja bym usuną TP'ki ale np po 2 3 dniach bo wtedy nowy serwer i trzeba się zapoznać itp.

Ale ogółem to spoko jest wszystko czekam na otwarcie będę napewno myślę że nawet jak założę gildię to będzie sporo osób w niej.

rozdzke teleportujaca usuwamy, tak samo jak /baza :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

No i wszystko gites a po co wam witchery są ? jeszcze zjebią całą mapke i będzie lipa.

A cuboid ja bym dał 150 a nie 200 bo to za dużo a jaki border z 10tyś kratek czy mniej?

Opublikowano

 

No i wszystko gites a po co wam witchery są ? jeszcze zjebią całą mapke i będzie lipa.

A cuboid ja bym dał 150 a nie 200 bo to za dużo a jaki border z 10tyś kratek czy mniej?

 

 

Co do cuba fakt, za duzy. Ale withery sa po beacony ;) Szybciej kopiesz, lepsze klepy ;)

10732745374541468291.png

Opublikowano

No i wszystko gites a po co wam witchery są ? jeszcze zjebią całą mapke i będzie lipa.

A cuboid ja bym dał 150 a nie 200 bo to za dużo a jaki border z 10tyś kratek czy mniej?

Witchery dodamy kilka dni po starcie raczej, nie od razu :)

Cubiod gildii jest start 100x100, można go powiększyć do 200x200 lecz żeby go powiększyć do maksymalnych rozmiarów będzie potrzebne ok 9tyś. diaxów xD więc wątpię że ktoś tak szybko to zrobi ^^

Border jest 4.5 tysiąca kratek w każdą stronę od z:0 x:0 jeśli będzie potrzeba border można zwiększyć :)

 

 

@@Pytanko

Tnt ma rozwalać osbydian i wodę ?

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Tak. zrób jeszcze by niszczyło tez lawe czyli obsydian wodę i lawe

Okej, nie ma problemu :)

 

TNT - niszczy lave, wodę i obsydian :)

 

Zapraszamy na nasz teamspeak3: ts.dchc.pl

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Serwer dzisiaj chyba będzie tak jak tam pisali wyżej.

A borer to bym dał z 6tys kratek bo będzie troszeczke za mały i gildia na gildii będzie :P

Opublikowano

Serwer dzisiaj chyba będzie tak jak tam pisali wyżej.

A borer to bym dał z 6tys kratek bo będzie troszeczke za mały i gildia na gildii będzie :P

Proszę czytać naszego fanpage :P

 

A co do bordera to na początek dał bym ze 3k i później go tylko zwiększać.

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Ale jak byś dał border z 3k to i tak gdzieś na 1 dzien bo jak będzie odrazu sojusz z 20 typa no to na gildię się itemki uzbiera odrazu w ten sam dzien lub nawet szybciej.

20 graczy=każdy robi coś innego

Opublikowano

Dobra ludziska jak wystartuje serwer to zbieram 15 typa na sojusz kto chętny pisze na pw.

Przyjmuję ludzi od 13 lat.

 

Nick:

Wiek 13+:

Skill w pvp w skali od 0-10?:

Ogar w skali od 0-10?:

Czy umiesz współpracować z liderem oraz graczami gildii?:

Czy posiadasz mikrofon oraz TS3?:

 

Nie robcie spamu na pw.

Jak przyjmę do sojuszu to napiszę przyjęty.

Opublikowano

Start niestety troszkę nam się przedłuży ponieważ 1 osoba wyjechała :P

 

Jeśli posiadacie już ekipe na serwer hardcore to zapraszam na ts3: ts.dchc.pl

Otrzymacie kanał gildyjny + do tego swoją rangę z prefixem :)

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Nic innowacyjnego... Kolejny taki sam, nudny HC. Nie zagram.

Opublikowano

Kiedy te otwarcie?!?!

Bo już miało być w tamtym tygodniu i jeszcze nie ma co jest z wami.

Pisz się do was na FanPage oraz na Ts i nie odpisujecie...

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...