Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Miecz Słońca I Ostrze Boga Smoków


grzybu1228

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam pytanie co jest lepsze dla woja mentala na serwerze Y2Game :

- Ostrze Boga Smoków czy

- Miecz Słońca

I czy ktos by mi mogl powiedziec jakie sa obrazenia tych broni na +9

Opublikowano

Ja polecam Ostrze Boga Smoków, obrażeń nie znam, ale waliłem z nim po 4k bez krytyka i bez konia.

Siemka

Opublikowano

Pewnie ŻE Ostrze Boga Smoków, Miecz Słońca - gówno za przeproszeniem

............................ Loading Sygny Please Wait 99,99%

............................

 

.......................................... JP 100%

huy99peo0iuy9a3a48hb.png

Opublikowano

Ehhh mieczu słońca na yt2game nie ma.

Ostrze boga smoków robisz z magneta+9 potrzebne do tego instr.2recznego miecza +12 bryłek złota

Opublikowano

Nie powiesz bo nie wiesz :]

Gram tyle na yt2game , a jeszcze żadnego chinola z nim nie widziałem :]

Wejdź na forum yt2game będziesz wiedział jakie maja DMG bronie i jakie są ;]

 

http://yt2game.5d6d.com/bbs.php

Opublikowano

Nie powiesz bo nie wiesz :]

Gram tyle na yt2game , a jeszcze żadnego chinola z nim nie widziałem :]

Wejdź na forum yt2game będziesz wiedział jakie maja DMG bronie i jakie są ;]

 

http://yt2game.5d6d.com/bbs.php

 

Gram na tym serwie od 5 dni i co 2 chinol (woj ) ma miecz slonca O_o

Wiesz wogole jak on wyglada ;]?

Miecz slonca robi sie z ....;]

Jak popytacie w grze ludzi to wam powiedza ;p

Draaaven has infinity edge Muaaaahahahahahaha ! ! ! !

Opublikowano

Gram na tym serwie od 5 dni i co 2 chinol (woj ) ma miecz slonca O_o

Wiesz wogole jak on wyglada ;]?

Miecz slonca robi sie z ....;]

Jak popytacie w grze ludzi to wam powiedza ;p

 

To nie Off topic jak masz się z nami dzielić wrażeniami kogo z czym i kiedy widziałeś to podziel się tez info z czego się robi.

Opublikowano

Nie miałem Ostrza Boga Smoków, więc nie wypowiem się co lepsze, ale miałem Miecz Słońca (nie na tym serwie co wy gracie) i z Duchowego na P waliłem 15-20k. A Miecz Słońca robiło się tam z Partyzany+9.

sygnanampc2.png

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć. Jeśli należysz do tych 10%, które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę !

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Na tym serwerze jest Miecz Słońca lepszy a robi się go z tkz 'Gitary' na 55 level.Ma on DMG sięgające 3k.A Ostrze Boga smoków ma DMG do 700 coś.

 

OBS ma DMG ok.600-700.Miecz Słońca ma DMG 3k.Nie jestem pewny ale z Miecza Słońca robi sie jeszcze Pogromce Niebieskiego Smoka który ma DMG 5-6k.Tak samo jest z Niebianem którego robi sie z Miecza Lat. Maga od 55 lvl.Jest jeszcze Miecz Diabła który ma podobne DMG jak Pogromca.

Opublikowano

Żale Miecz Słońca jest na Yt2Game i polacy też z nim chodzą masz 3000-3060 ataku

Pomogłem???

Daj - będziesz PRO!

Dawać minusy!!!

Opublikowano

MIecz słońca na yt2game robi sie z ostrza zbawienia ludzie ogarnijcie sie . posty typu "miecza słońca na yt2game nie ma " świadczą tylko o tym ile wiecie o tym serwie.

ostrze boga smoków (obs) to tani shit...

obs chodzi po jakies 15 bryłek złota a miecz słońca 150-300 zależy czy zbugowany czy nie...

Opublikowano

ludzie slonko robi sie z wiosla +9 (dla niekumatych ostrze zbawienia) trzeba instrukcje 1-recznego i pierscien levi PS. obs ma dmg 683-733 a slonko ma 3013-3063 dmg wiec sorki ale ci co mowia ze slonko to go... nie maja racji jesli ktos nie wierzy to prosze oficjalna stronke z info Mój odnośnik

Gość krzywy231
Opublikowano

1.jpg

 

3013-3063 - DMG

30% - Ludzie

 

 

1.jpg

 

683-733 - DMG

30 % - Ludzie

 

 

to nie wiem ktore do pvp .

 

ale chyba obs .

 

zobacze jak sie ze slonka wali

Opublikowano

Miecz słońca jest warty około 200 bryłek złota [1 bryłka - 400kk]

Ostrze Boga Smokow jest warte około 13 bryłek.

 

 

Wiec sobie porownajcie.

Jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma :D

 

 

Yt2game - 99 Lvl - ON

LFlongju - 94 Lvl - OFF

GSyt2 - 96 Lvl - OFF

Daaj minusa! - :D

Opublikowano

miecz słońca robi się z wiosła/gitary jak zwał tak zwał i potrzeba itemy na jego ulepszenie warte około 120 bryłek czyli instrukcja 1 ręcznego i pierscień eko to 1 mozna zdobyc zabijajac smoka a to 2 zabijając kapitana którego tylko chinol ubije i to nie 1 tylko z 10 bo hita 50k hp i słonko wali po 30/40k z duchowego

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...