Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

NORTHVILLE ≈ WEJDŹ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!


D3STROYOWSKY

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1390846298-U997276.png

Projekt Northville startuje 28 stycznia 2014 roku. W tym dniu rozpoczną się praca nad serwerem.

Koncepcja serwera jest prosta, jednak jeżeli wejdziemy w nią głębiej, zdziwimy się.

Serwer polegałby na prawdziwym życiu. Ale nie na "prawdziwym życiu", na prawdziwym życiu.

Bezrobocie, rabunki, kradzieże, życie, rodzina, podatki, rząd - tak!

Zanim serwer powita światło dzienne, troszkę czasu minie.

Dodatki tzw. pluginy będą wybierane tylko te najlepsze, administracja będzie ograniczona do minimum, a serwer będzie w pełni zautomatyzowany.

Myślę że do końca lutego będzie close-beta, jednak nic nie wiadomo.

CHCESZ POMÓC Z SERWEREM?

W prawym, górnym rogu masz szary przycisk "Obserwuj ten temat", kliknij go i bądź na bieżąco.

Dodatkowo, skopiuj ankietę poniżej, uzupełnij ją według własnego zdania, i wyślij w poście.

NORTHVILLE

Co według Ciebie powinno znaleźć się na serwerze:

Co według Ciebie powinno być w Itemshopie (sklep z artykułami za prawdziwe pieniądze):

Serwer powinien być tylko dla graczy Premium (tak/nie):

Northville to przyjemna i łatwa do zapamiętania nazwa (tak/nie):

Chętnie byś grał na tym serwerze, jeżeli by powstał (tak/nie):

Czy chcesz powitalny pakiet na serwerze za wypełnienie ankiety (tak/nie):

Podaj swój nick w grze:

Aktualizacje:

1390848731-U997276.png


Opublikowano

Co według Ciebie powinno być w Itemshopie (sklep z artykułami za prawdziwe pieniądzę):Ja Już sie na tym nie znam naprawde.



Serwer powinien być tylko dla graczy Premium (tak/nie): Nie,


Northville to przyjemna i łatwa do zapamiętania nazwa (tak/nie):Tak.


Chętnie byś grał na tym serwerze, jeżeli by powstał (tak/nie):Tak Pewnie.


Czy chcesz powitalny pakiet na serwerze za wypełnienie ankiety (tak/nie):Jak możecie to tak :)


Podaj swój nick w grze:LaYuPL



Pozdrawiam.


EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Serwer powinien być tylko dla graczy Premium (tak/nie): Nie


Northville to przyjemna i łatwa do zapamiętania nazwa (tak/nie):Tak


Chętnie byś grał na tym serwerze, jeżeli by powstał (tak/nie):Tak


Czy chcesz powitalny pakiet na serwerze za wypełnienie ankiety (tak/nie):Z przyjemnością


Podaj swój nick w grze:myszon987 (I pozdrawiam Grafik,WebMaster i Administrator serwerów minecraft (Jestem wolny)

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Opublikowano

Drogi zaharze,

nie wiem czy Prot.4 zbroje i kox jabłka to najlepszy wybór na serwery RP, gdzie PvP będzie ograniczone do minimum :)

 

 

 

pozdrawiam

1390848731-U997276.png


Opublikowano

Aha nie wiedziałem ze to bedzie RP . Więc to nie będzie potrzebne juz edituje .

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Ja tam bym do itemshopu dodał:

1 zestaw- 13diax - 6zł

2 zestaw- 2kox - 5zł

3 zestaw- zelazna zbroja (napierśnik) prot 3 - 4zł

4 zestaw- set kolczuga - 2zł

5 zestaw- Skurzane eq prot 4 - 4zł

6 zestaw- vip - 10zł

7 zestaw- Svip- 23zł

8 zestaw- (koxowe eq) zelazny set prot 2 - 12zł

9 zestaw- (eq mnicha) zloty set prot 2 nieznisczalność 3 - 10zł

10 zestaw- (Coś dla rozluźnienia) 15złotych jabłek + 1kox - 13zł

11 zestaw-(Administratorski prezent) komenda hat - 3zł

12 zestaw- Rekomendowane eq- Diax hełm prot 4 i diax napierśnik prot 4 i żelazna reszta prot 3 + diax miecz sharp 4 -25zł

1859773.jpeg

 

~PanPrawdy~

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...