Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

|#| MyGun.pl |#| -> [Z][1.7][RANKING ELO][100 SLOTÓW][BRONIE][AUTORSKI SYSTEM GRANATÓW][WWW][NOWE TEKSTURY][SYSTEM AMUNICJI][PUNKTY]


Scientist.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Byłem na serwerze przedpremierowo, już teraz wszystko wygląda epicko, czekam z niecierpliwością. :)

Bardzo ciekawy, oryginalny projekt, oby tak dalej! ;-)

 

Dziękuje Ci, wiem kim jesteś, ale nie chcę Cię ujawniać przed daną grupą osób! ;-)

 

                POSTĘP:

 

I) Skończony spawn w całości:

II) Kończymy dobieranie tekstur.

Opublikowano

Co ludzie mają z tym rankingiem elo? -,- Przecież to system rankingowy do szachów, a nie do pvp :>
Tak ciężko coś oryginalnego wymyślić? : D

Opublikowano

Elo jest bardzo użyteczne, bo jest po prostu dobrym systemem.

 

#Główny Administrator - Ichcio 

FizzyFisherman_eune_57_3_logo.png

Opublikowano

Co ludzie mają z tym rankingiem elo? -,- Przecież to system rankingowy do szachów, a nie do pvp :>

Tak ciężko coś oryginalnego wymyślić? : D

 

Heh, dobrze powiedziane, ale jeżeli taka nazwa weszła w obieg, to ja też jej używam! ;-)

Opublikowano

Kiedy serwer mniej więcej startuje? ;-)

Naprawdę nie mogę doczekać. Rekrutacja będzie otwarta? :)

 

 

Rekrutacja będzie prawdopodobnie otwarta, lecz nic nie wiadomo. Start w związku z serwerem będzie prawdopodobnie jutro. ;-)

Opublikowano

Serwer świetnie się zapowiada, wbiję. 

Prezentacja bardzo dopracowana, zobaczymy jak serwer. ;-)

Opublikowano

Serwer świetnie się zapowiada, wbiję. 

Prezentacja bardzo dopracowana, zobaczymy jak serwer. ;-)

 

 

Dzięki za pozytywną opinie, została edytowana prezentacja, zapoznajcie się! ;-)

Opublikowano

Właśnie zwiedziłem serwer i naprawdę świetnie się zapowiada, spawn bardzo przyjemny dla oka, a administracja bardzo życzliwa <3 .

Opublikowano

Właśnie zwiedziłem serwer i naprawdę świetnie się zapowiada, spawn bardzo przyjemny dla oka, a administracja bardzo życzliwa <3 .

 

Witam.

 

Nakamitsu, zgadzam się z tobą, widzimy się jutro o godzinie 17:00.

Opublikowano

Wbijajcie na serwer !!

 

Tak, wszystko mamy gotowe.

 

@EDIT: Straszny news: Dostajemy ostrego DDOSA, nie możemy sobie z nim poradzić. Postaramy się wrócić jak najszybciej.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...