Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jak zmienić wyglą taba, w skrypcie mam "on chat:", na tabie nie wyświetla pełnego nicku!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Nie mogę się uporać z problemem. Napisałem swój skrypt na drop oraz lvl ze stone. Wszystko działa, lecz 1 rzecz nie działa. Otóz:

on chat:
	set the player's display name to "&7&l[&2&l%{lvl.%player%}%&7&l]&7%player%"

Na tabie jest coś takiego:

wfxook.jpg

A na chacie:

xajpaw.jpg

Może jakiś plugin za to odpowiada? Od razu mówię, że nie będę używał TabDeco. Z góry dziękuję.

x


Opublikowano

Nie wyświetla Ci pełnego nicku, bo TAB w domyślnym API ma maksymalnie 16 znaków. Samo pogrubienie z kolorem to 4 znaki z tego co pamiętam. ;-)

Opublikowano

Zrób tak:

Nie wiem, czy dobrze napisałem "set the player itd...". Z pamięci pisze, bo nie jestem na własnym komputerze. ;-)

on join:
    set the player tablist name to "&7%name of player%".

Zamiast on chat:, daj on join:, aby od razu przy wejściu nadawało taki nick na TABie, a nie dopiero jak gracz napisze coś na chacie.

Opublikowano

@up zaraz sprawdze i dam edita ;)

 

 

@EDIT To samo

W NP++ mam tak:

dyxmy7.jpg

 

Na tabie jest tak samo:

jvxgsl.jpg

Podczas reloadowania skryptu jest błąd:

sof8xr.jpg

x


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...