Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorskie] FakeServer - Zmień ilość graczy online! Sloty! MOTD! Info na liście! Logo! I wiele więcej (z wsparciem nicków!) ss'y!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, Karolina!

 

Mam pytanie, bo mam przerwę techniczną na serwerze, oznacza u mnie to, że usunąłem wszystkie pluginy i zostawiłem tylko ProtocolLib oraz twój FakeServer (Slot) i najgorsze jest to, że Protocol mi działa, a twój plugin nie. Poradzisz coś?

 

Pozdrawiam.

Jaka wersja protocol lib? ("Najnowsza" to nie odpowiedz)

I podaj config, czy masz jaies errory itp

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

A co z configiem? i logi z konosli sprawdz, czy nie ma żadnych errorów.

I jakiego masz Craftbukkita? jaką wersje itp

 

1.7.2-R0.2.

 

Chciałbym dopowiedzieć, że mam wgrane samo Slot.jar ale nie ładuje mi folderu, ani nic.

        at java.lang.ClassLoader.defineClassCond(ClassLoader.java:631) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.ClassLoader.defineClass(ClassLoader.java:615) ~[?:1.6.0_26]
        at java.security.SecureClassLoader.defineClass(SecureClassLoader.java:141) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader.defineClass(URLClassLoader.java:283) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader.access$000(URLClassLoader.java:58) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader$1.run(URLClassLoader.java:197) ~[?:1.6.0_26]
        at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader.findClass(URLClassLoader.java:190) ~[?:1.6.0_26]
        at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass0(PluginClassLoader.java:80) ~[craftbukkit.jar:git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks]
        at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:53) ~[craftbukkit.jar:git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks]
        at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:306) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:247) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.Class.forName0(Native Method) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.Class.forName(Class.java:247) ~[?:1.6.0_26]
        at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.loadPlugin(JavaPluginLoader.java:173) ~[craftbukkit.jar:git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks]
        ... 9 more

/\ Część tego, co mam w konsoli! /\

| |

Opublikowano

 

1.7.2-R0.2.

 

Chciałbym dopowiedzieć, że mam wgrane samo Slot.jar ale nie ładuje mi folderu, ani nic.

        at java.lang.ClassLoader.defineClassCond(ClassLoader.java:631) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.ClassLoader.defineClass(ClassLoader.java:615) ~[?:1.6.0_26]
        at java.security.SecureClassLoader.defineClass(SecureClassLoader.java:141) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader.defineClass(URLClassLoader.java:283) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader.access$000(URLClassLoader.java:58) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader$1.run(URLClassLoader.java:197) ~[?:1.6.0_26]
        at java.security.AccessController.doPrivileged(Native Method) ~[?:1.6.0_26]
        at java.net.URLClassLoader.findClass(URLClassLoader.java:190) ~[?:1.6.0_26]
        at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass0(PluginClassLoader.java:80) ~[craftbukkit.jar:git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks]
        at org.bukkit.plugin.java.PluginClassLoader.findClass(PluginClassLoader.java:53) ~[craftbukkit.jar:git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks]
        at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:306) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.ClassLoader.loadClass(ClassLoader.java:247) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.Class.forName0(Native Method) ~[?:1.6.0_26]
        at java.lang.Class.forName(Class.java:247) ~[?:1.6.0_26]
        at org.bukkit.plugin.java.JavaPluginLoader.loadPlugin(JavaPluginLoader.java:173) ~[craftbukkit.jar:git-Bukkit-1.7.2-R0.2-b2974jnks]
        ... 9 more

/\ Część tego, co mam w konsoli! /\

| |

Wklej wszystko a nie część...

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Jeśli chodzi o tajemniczy bład że co jakiś czas wyskakiwał prawdziwy status servera a nie edytowany...

Była to wina ProtocolLib nie moja, zgłosiłam buga iii... :)

http://dev.bukkit.org/bukkit-plugins/protocollib/files/30-protocol-lib-3-2-0/

Najnowszy ProtocolLib, z naprawionym bugiem :>

 

 

PS: dziś pojawi się też wersje pre-relase mojego pluginu, z API itp, ale bez API do skrypta.

+ wiadomość jest zmieniania co ustaloną ilość czasu, dzięki czemu plugin działa szybciej :)

+ optymalizacja kodu

+ API (opisze w głównym poście jak je używać lub jako osobny temat-tutek)

 

PS: nie sugerujcie się aktualnym opisem API, bo jeszcze coś w nim zmieniam, bo kilka rzeczy jest tak właściwe niepotrzebna i tylko utrudnia xD

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Plugin swietny, uzywam.

PS: Kiedy nowa wersja KillPoints?

KillPoints raczej szybko nie wyjdzie bo się lenie, co najwyżej jak ktoś ma problemy z poprzednią wersją może się zgłosić to wyśle mu nie dokończoną nową wersje, dużo się tam nie zmieniło, głównie poprawki w bazie danych, a tak to się mi zapomniało :D dokończy się! ale mam jeszcze ten plugin i warny :P i wszystko coś leży :<

 

 

@Temat:

To co powiecie na takie małe pre-relase? Z tym co jest w oznaczonym poście xD

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Hah mam kolejny problem (problem czy bug ? :D)

 

Więc mam taki smieszny serwerek na kompie ...

dodałem sobie go do ulubionych z dwóch adresów IP

1. 195.116.27.134

2. 192.168.1.2

 

I tu jest problem ...

 

Jak wbije na serwer z tego IP zewnętrznego, następnie wyjdę widzę 0/0

A gdy wbije na serwer z IP lokalnego i wyjdę 0/5000

 

(dodałbym zdjęcia, ale to dziwne forum nie pozwala na jpg, png -,-)

 

Mam najnowszy ProtocolLib-3.2.0

 

konfiguracja twego plugina

Players:
  enabled: true
  players: "%realPlayers%"
  maxPlayers: "%players%"
  playersIfKnow: "%realPlayers%"
  maxPlayersIfKnow: "%realMaxPlayers%"

Co jest grane :OxD

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

-snip-

Forum pozwala, tylko trzeba wstawić dokładny link :D (czyli też musi sie kończyć na .jpg)

 

Ten sam nick? czy inne nicki? i rozumiem ze masz w serverze ustawione na 5000 slotów?

 

 

 

I uwaga! Aktualizacja!!! :D

https://github.com/BukkitSmerf/FakeServer/releases/tag/v1.5-PRE

Co należy wiedzieć przed update?

 

Po 1. Trzeba zaktualizować config:

Tak wygląda domyślny:

saveNicknames: true
updateTime: 0
modSupport: true
PlayerList:
  enabled: true
  msg:
  - "Message to players"
  - "Multi-line :P"
  msgIfKnow: 
  - "Message to players with saved %nickname% in database"
  - "Multi-line :P"
MOTD:
  enabled: true
  msg: 
  - "MOTD %n Muli-line :)"
  msgIfKnow: 
  - "&4Hello &b%nickname%n&aHave a good day! %date%"
Players:
  enabled: true
  players: "%realPlayers%+20"
  maxPlayers: "%players%+50"
  playersIfKnow: "%realPlayers%"
  maxPlayersIfKnow: "%realMaxPlayers%"
Img:
  enabled: true
  img: "http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/05/Padre_logo_(64x64).png"
  imgIfKnow: "http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/05/Padre_logo_(64x64).png"
Others:
  blockPlayers: false
  blockPlayersIfKnow: false
  versionNameEnabled: true
  versionName: "Masz zła wersje mc, zaktualizuj do 1.7.4"
  versionNameEnabledIfKnow: true
  versionNameIfKnow: "%nickname% masz zła wersje mc, zaktualizuj do 1.7.4"
  fakeProtocol: false
  fakeProtocolIfKnow: false
  fakeProtocolID: 3
  fakeProtocolIDIfKnow: 3

Dodano te 2 linijki:

 

updateTime: 0

modSupport: true

 

a znacznik nowej lini niestety musiał zostać zmieniony z %n na $n, dodatkowo można po prosotu zrobić liste, i każda linijka w liście to linijka w wiadomośći.

 

Do tego dodane API ktore potem opisze.

 

Do tego te "updateTime"

od teraz plugin zapisuje gotowe wiadomości dla każdego gracza, i używa ich zamiast generować nowe za każdym pingiem, i własnie od tego jest updateTime

Ile milisekund musi minąc by wygenerować nową wiadomość.

0 = generowania zawsze.

 

Jak nie używacie żadnych danych które potrzebują dokładności ustawcie to na jak najwięcej :P np 2000000

1 sekunda = 1000 milisekund

 

Jest to wersja testowa, więc nie zostało dodane wszystko co miało, tylko część :P

 

 

WAZNE

Po zaktualizowaniu pluginu trzeba z konsoli wpisac /RFS -U

(ta komenda aktualizuje bazedanych, bo poprzednia troszkę źle zapisywała (dane się nie tracą) :D)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Tak, ten sam nick :)

Serwer ma 5000 slotów.

Co do zdjątka ... miałem w jpg na początku i lipa xD.. Wyskakiwało że "to forum nie pozwala na zdjęcie o tym rozszerzeniu" czy cuś takiego :P

Link był dokładny, bo zdjątko się pokazywało, nawet miniaturki nie chciało zaakceptować (użyłem chomikuj jako hosting, bo imageshack schodzi na psy (płatne))

 

BTW: WTF ?!?

0712b228b634aa872b0b783db10155c8.png

Oo, to wyżej jest w png i dziaa -,-

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

Tak, ten sam nick :)

Serwer ma 5000 slotów.

Co do zdjątka ... miałem w jpg na początku i lipa xD.. Wyskakiwało że "to forum nie pozwala na zdjęcie o tym rozszerzeniu" czy cuś takiego :P

Link był dokładny, bo zdjątko się pokazywało, nawet miniaturki nie chciało zaakceptować (użyłem chomikuj jako hosting, bo imageshack schodzi na psy (płatne))

 

BTW: WTF ?!?

0712b228b634aa872b0b783db10155c8.png

Oo, to wyżej jest w png i dziaa -,-

Wersja testowa, więc ma troche dodatkowych info :P które mi się przydawały podczas testowania.

 

I jak juz użyłeś tego /RFS -U to zobacz czy problem się naprawił, bo zmieniałam trochę to jak przechowuje IP w bazie danych.

(poprzednio do każdego gracza było zapisywane IP, teraz to każdego IP jest zapisywany Gracz, czyli zawsze dla każdego IP pamięta ostatniego gracza który się na nim logował)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Tu jest problem.. bo usunąłem cały folder poprzedniej wersji :D

 

Oke... działa już nie wyświetla 0/0 :D

Jak wywaliłes folder to też git, chodziło tylko o to by zmieniła się baza danych :P komenda była tylko od tego by nie utracić danych :>

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Fajny pluginek, polecam.. Mam nadzieje ze bedzie dalej rozwijany, chetnie skorzystam .. ;) LIKE!

41099282381060526874.png

Opublikowano

0712b228b634aa872b0b783db10155c8.png

 

Naprawisz te spamowanie? nie chce mi sie bawic w twoim kodzie, ładnie prosze xD

 

 

EDIT: Nie działa %n xD

41099282381060526874.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...