Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorskie] FakeServer - Zmień ilość graczy online! Sloty! MOTD! Info na liście! Logo! I wiele więcej (z wsparciem nicków!) ss'y!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a testowałeś z unicode?

"/u kod" bez spacji oczywiście)

 

Nawet krzaczki wchodzą:

ete0.png

 

Tylko nie znam żadnej strony to szybkiego zmieniania zanków na unicode ဣ

msgIfKnow: "\u 9532\u 9532\u 9532"

(bez spacji po u, ale inaczej też się zmieni w krzaczki :D)

msgIfKnow: "锲锲锲"

EDIT:

http://rishida.net/tools/conversion/

Wpisujemy tekst w zielony i kopiujemy z ostatniego na dole :D

 

 

Okej, wszystko pięknie działa, dzięki. :)

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

Okej, wszystko pięknie działa, dzięki. :)

Postaram sie potem dodać kilka zamienników typu

%serce% itp, ale raczej samego wpisywania znaków sie nie wklepie :D notepad++ nawet mi nie pozwala niektórych wkleić xD

 

A dodatkowe zamienniki bd moli dodawać sami skryptami i pluginami :) jak juz pojawi się API :D

 

PS: doczepione do głownego posta, by nikt nie szukał :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

"Error when trying create or load config file! Check your server files!"

 

Co ja pocznę? :D ?

Opublikowano

"Error when trying create or load config file! Check your server files!"

 

Co ja pocznę? :D ?

Wklej cały error na PW, i ten aktualizujesz plugin czy wgrywasz?

Pewnie jakiś mały błąd albo coś zle ustawiłeś :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Powie mi ktoś jak zrobić żeby była każda linijka inna? Chodzi o to!

Proszę o szybki kontakt :D


PlayerList:
  enabled: true
  msg: "&aWitaj &bNieznajomy&a na tym lipnym serwerze.%nTe info moze byc tak dlugie jak tylko chcesz!%n&1I%n%n&2T%n&3A%n&4K%n%n&5W%n&6A%n&7S%n%n&8N%n&9I%n&aE%n%n&bL%n&cU%n&dB%n&eI%n&fE%n%n&a:*%n%n&d%fulldate%%n&4%date%%n&6%time%%nAktualnie jest %players% graczy (no prawie, bo fałszywi, tak naprawde: %realPlayers%)"
  msgIfKnow: "&aWitaj &b%nickname%&a na tym lipnym serwerze.%nTe info moze byc tak dlugie jak tylko chcesz!%n&1I%n%n&2T%n&3A%n&4K%n%n&5W%n&6A%n&7S%n%n&8N%n&9I%n&aE%n%n&bL%n&cU%n&dB%n&eI%n&fE%n%n&a:*%n%n&d%fulldate%%n&4%date%%n&6%time%%nAktualnie jest %players% graczy (no prawie, bo fałszywi, tak naprawde: %realPlayers%)"

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Heh, plugin niesamowity :P W końcu ... polak potrafi :D

 

Mam pytanie .. czy dało by się zrobić by po najechaniu kursorem na ilość slotów pokazywały by się nicki graczy online :D ?

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

Heh, plugin niesamowity :P W końcu ... polak potrafi :D

 

Mam pytanie .. czy dało by się zrobić by po najechaniu kursorem na ilość slotów pokazywały by się nicki graczy online :D ?

Coś się doda w następnej wersji, tam domyślnie powinny być nicki, ale z jakiegoś powodu ich nie pokazuje :D

 

Aktualnie myślę nad tym API jak je wygodnie zrobić, ale same problemy :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

znalazłem kolejny mały błąd, u cb po zalogowaniu się na serwer i opuszczeniu go, zmienia się tekst (MOTD itp), u mnie się nie zmienia ;p nawet na domyślnych ustawieniach...

Oraz jak się odświeża listę serwerów, czasami sloty i ogólnie wszystko pokazuje się w domyślnych wartościach ustalonych przez serwer. Czy to tylko u mnie się dzieje :D ?

Proszę o zdjęcie tych %. Dziękuję.

Opublikowano

Plugin świetny, słyszałem o nim coś, ale tylko o fake slotów. :D

Sama tworzysz pluginy, czy z czyjąś pomocą? Jestem tylko ciekaw. :D

Szama, z nikm bym się chyba nie dogadała...

(to jest baldzo mały plugin)

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Czy plugin jest kompatybilny z 1.6.4? :P

myślę że nie ,gdyż informacje ,które się wyświetlają po najechaniu myszką na sloty dopiero pojawiły się w 1.7.2 .

Opublikowano

Hyyym, a ja się dalej męcze z tym API :D

Nie wiem jak to zrobić byście mogli wygodnie dodawać własnie zmienne nawet przez skrypta.

 

Do tego czekam na dalsze pomysły, co moge dodać :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Hyyym, a ja się dalej męcze z tym API :D

Nie wiem jak to zrobić byście mogli wygodnie dodawać własnie zmienne nawet przez skrypta.

 

Do tego czekam na dalsze pomysły, co moge dodać :P

Karolina można modyfikować kod do własnego użytku? Bym sobie sam dał economy :D
Opublikowano

Karolina można modyfikować kod do własnego użytku? Bym sobie sam dał economy :D

nie marudz, poczekaj na API to sobie dodasz! xD, i ogólnie w 1.3 dojdzie więcej domyślnych zmienników, w tym trochę ekonomi itp.

 

Napiszcie jakie dodać to dodam :P Ale narazie kombinuje nad tym API, mam już proste cos do dodawnia nowych zmienników, ale niektóre zmienniki wymagają innych do działam (te od slotów), więc musze to jakoś udoskonalić.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Cześć, Karolina!

 

Mam pytanie, bo mam przerwę techniczną na serwerze, oznacza u mnie to, że usunąłem wszystkie pluginy i zostawiłem tylko ProtocolLib oraz twój FakeServer (Slot) i najgorsze jest to, że Protocol mi działa, a twój plugin nie. Poradzisz coś?

 

Pozdrawiam.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...