Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[DL][Autorskie] FakeServer - Zmień ilość graczy online! Sloty! MOTD! Info na liście! Logo! I wiele więcej (z wsparciem nicków!) ss'y!


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Mogłabyś dodać możliwość zmiany koloru statusu serwera ? Np. 38/50 ;)

Hyym, nie wydaje mi sie żeby to było możliwe o.O chyba że zapodasz ss'em gdzie to widać, bez modów, to coś wykombinuje :D (o ile się da bez edycji craftbukkita)

 

EDIT: coś nie widze nigdzie by to było możliwe :P a cudów nie robie.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Wygląda to tak:

1390734870-U632594.png

Da sie bez problemu :P

pw1b.png

 

Ale ma jeden minus, nie widać pingu :P

 

Others:
  blockPlayers: false
  blockPlayersIfKnow: false
  versionNameEnabled: true
  versionName: "&6%realPlayers%&4/&6%realMaxPlayers%"
  versionNameEnabledIfKnow: true
  versionNameIfKnow: "&6%realPlayers%&4/&6%realMaxPlayers%"
  fakeProtocol: true
  fakeProtocolIfKnow: true
  fakeProtocolID: 8
  fakeProtocolIDIfKnow: 8

I gotowe :P

oczywiście zamiast %realPlayers% można użyc %players% by uzyskać juz sfałszowaną liczbe graczy itp itd :D

 

I to jak widać jest identycznie to samo

 

 

EDIT: dodam też do głownego posta, dla innych :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Plugin ciekawy, przyda sie.

 

@Offtopic

Gdzie moge craftbukkit na 1.7.4 pobrac? : )

Idealnie na 1.7.4 nie ma, bo nie trzeba

więc 1.7.2 Bete (nie devki)

http://dl.bukkit.org/downloads/craftbukkit/

no i oczywiście do działania tego, trzeba też protocolLib przypominam :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Świetny plugin, parę funkcji niepotrzebnych, ale wreszcie coś oryginalnego, nowego no i poprawnie napisanego. ;-)

Ale Ciebie Karolina się boje. ;_; Nie dość, że dziewczyna, która pisze pluginy, to jeszcze wszystkich hejtuje. ;c

Opublikowano

Świetny plugin, parę funkcji niepotrzebnych, ale wreszcie coś oryginalnego, nowego no i poprawnie napisanego. ;-)

 

Ale Ciebie Karolina się boje. ;_; Nie dość, że dziewczyna, która pisze pluginy, to jeszcze wszystkich hejtuje. ;c

Kogoś chyba dupka boliiii . . . <3

Karolina pytanko takie czy też potrzebujesz pomoc od programistów z bukkita :D ? i czy ten plugin pisały 3 osoby xD?

 

@@Tak po za tym bardzo fajny plugin, ale uważam że z tymi fake graczami to niepotrzebne bo tylko małe serwery chcą się wybić na tym ale to i tak nic nie daje. W motd widzisz 298/500, wchodzisz na serwer a tam gra 20 osób xD

Nieregulaminowa sygnatura

Opublikowano

Kogoś chyba dupka boliiii . . . <3

Karolina pytanko takie czy też potrzebujesz pomoc od programistów z bukkita :D ? i czy ten plugin pisały 3 osoby xD?

 

@@Tak po za tym bardzo fajny plugin, ale uważam że z tymi fake graczami to niepotrzebne bo tylko małe serwery chcą się wybić na tym ale to i tak nic nie daje. W motd widzisz 298/500, wchodzisz na serwer a tam gra 20 osób xD

To bardzo mały plugin :P

wersja 1 z poprzedniego tematu napisana w godzinke, i ta wersja napisana w 2/3 (troche zabawy z testami było bo przez dobre 30 min nie kumałam czemu mi obrazki nie działają, pomyliłam maxRozmiar i wruzcałam 100x100 zamiast 64 :D)

 

Ja w MC już nie gram wiec już mi to wisi :D lipnych serwerów zawsze było kupe i bd więcej :D może teraz bd jeszcze więcej i wszyscy w tej kupie utoną <3

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

@Trobol: Pieprzysz głupoty. Ja mam ból dupy? Pogratulowałem Karolinie świetnego pluginu, bo naprawdę fajny efekt wyszedł, a Ty, że ja mam ból dupy.

Ale Ty płytki jesteś...

 

Jeśli dla Ciebie gratulowanie komuś dobrze napisanej wtyczki, to ból dupy, to pozdrawiam.

 

@TOP: Napisz coś podobnego pod BungeeCord (do kolorowania slotów, zmiany ikonki pingu, że serwer jest OFF, coś takiego jak jest na serwerze: MC4u.PL), będziesz moją mistrzynią, hehć. :D

 

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam. ;-)

Opublikowano

@Trobol: Pieprzysz głupoty. Ja mam ból dupy? Pogratulowałem Karolinie świetnego pluginu, bo naprawdę fajny efekt wyszedł, a Ty, że ja mam ból dupy.

Ale Ty płytki jesteś...

 

Jeśli dla Ciebie gratulowanie komuś dobrze napisanej wtyczki, to ból dupy, to pozdrawiam.

 

@TOP: Napisz coś podobnego pod BungeeCord (do kolorowania slotów, zmiany ikonki pingu, że serwer jest OFF, coś takiego jak jest na serwerze: MC4u.PL), będziesz moją mistrzynią, hehć. :D

 

Jeszcze raz serdecznie pozdrawiam. ;-)

Nie widze nic specjalnego o.O

 

ng0l.png

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Przekreślona ikonka pingu, dodany napis "MC4U.pl", kolorowy status serwera? ;-)

Chodzi mi o to, abyś napisała właśnie coś takiego, ale w pluginie pod BungeeCord, czyli PROXY do spinania serwerów, bo fajnie to wygląda, a API Bungee nie jest na moją głowę póki co. :D

Opublikowano

Przekreślona ikonka pingu, dodany napis "MC4U.pl", kolorowy status serwera? ;-)

 

Chodzi mi o to, abyś napisała właśnie coś takiego, ale w pluginie pod BungeeCord, czyli PROXY do spinania serwerów, bo fajnie to wygląda, a API Bungee nie jest na moją głowę póki co. :D

Others:
  blockPlayers: false
  blockPlayersIfKnow: false
  versionNameEnabled: true
  versionName: "&4&lJakiś tam server: &6%realPlayers%&4/&6%realMaxPlayers%   "
  versionNameEnabledIfKnow: true
  versionNameIfKnow: "&4&lJakiś tam server: &6%realPlayers%&4/&6%realMaxPlayers%   "
  fakeProtocol: true
  fakeProtocolIfKnow: true
  fakeProtocolID: 8
  fakeProtocolIDIfKnow: 8

:P A bunngecorda popacze, ale średnio mi się chce... bo bym musiała sobie go wgrac do testów, chyba że znajdziecice mi jakiegos murzyna.

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Nie da się modyfikować koloru ilości slotów. Przegladnij pakiet PacketStatusOutServerInfo... Ilosc graczy online i max nie jest Stringiem, a intem...Pozdrawiam!

Opublikowano

Nie da się modyfikować koloru ilości slotów. Przegladnij pakiet PacketStatusOutServerInfo... Ilosc graczy online i max nie jest Stringiem, a intem...Pozdrawiam!

Ja tam nie marudze

pw1b.png

 

Edytować się może i nie da, ale oszukać tak :>

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Świetny plugin! Już wiem co po nocach robisz :D
Tylko Ty nie kończ pisania tych pluginów ;c

 

http://o.aolcdn.com/hss/storage/midas/dbb2fba7a1724ff9f49593989439ae90/203012134/rih.gif

Opublikowano

Przekreślona ikonka pingu, dodany napis "MC4U.pl", kolorowy status serwera? ;-)

 

Chodzi mi o to, abyś napisała właśnie coś takiego, ale w pluginie pod BungeeCord, czyli PROXY do spinania serwerów, bo fajnie to wygląda, a API Bungee nie jest na moją głowę póki co. :D

Nawet nie takie trudne... ale bungeecord nie obsługuje nawet YAML xD i ogólnie musiała bym pisać drugi raz to samo, nie chce mi się :P

 

 

Za to będzie update!

dojdzie uwaga... uwagaaaaaa

API

Co będzie zawierało API?

po 1. jakiś event do edycji wiadomości/graczy itp "w locie"

po 2. Opcje rejestracji nowych zmiannych

 

I coś co wam się spodoba... API wyjdzie też w formie dla skripta :)

Nie lubie skryptów... ale niech wam będzie że dodam API też pod niego :P

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Opublikowano

Może dodaj możliwość używania znaków takich jak "», ╚" etc. w motd? Z tego co próbowałem ich użyć, to niestety wyskakują znaki zapytania, zmieniałem formatowanie na UTF-8 itd i nadal nie działa.

 

Plugin super :)

Opublikowano

Może dodaj możliwość używania znaków takich jak "», ╚" etc. w motd? Z tego co próbowałem ich użyć, to niestety wyskakują znaki zapytania, zmieniałem formatowanie na UTF-8 itd i nadal nie działa.

 

Plugin super :)

a testowałeś z unicode?

"/u kod" bez spacji oczywiście)

 

Nawet krzaczki wchodzą:

ete0.png

 

Tylko nie znam żadnej strony to szybkiego zmieniania zanków na unicode ဣ

msgIfKnow: "\u 9532\u 9532\u 9532"

(bez spacji po u, ale inaczej też się zmieni w krzaczki :D)

msgIfKnow: "锲锲锲"

EDIT:

http://rishida.net/tools/conversion/

Wpisujemy tekst w zielony i kopiujemy z ostatniego na dole :D

To już jest koniec smerfa:


http://www.mpcforum.pl/topic/1323530-info-znikam/


GG: 48522543


PS: Na innych forach i stronach znajdziesz mnie pod nickiem: 


BukkitSmerf

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...