Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[SZUKAM]Kogos Kto umie pisac Pluginy ! I tani XD !


Mordassss

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka !

Chciałbym kogoś ,,wynająć" do napisania pluginu !

- Chciałbym, aby to był plugin na Gildie.

1. Aby nie był nigdzie udostępniany

2. Podpisanie się gdzieś tam w kodzie :-D ! Że to dla nas od niego :D !xD

3. Spolszone komendy itp. :>

- Komendy typu: /zaloz <tag> <cale rozwinięcie> i kilka innych

- Składki na gildie np. 4 Diamenty za 1 osobe w gildi na tydzien (Do ustawienia w Configu) Inaczej kicka ( Tego akurat nie musi być ale byłoby mile widziane :) )

- Aby zaprosic gracza np. 4 Diamenty (Do ustawienia w Configu)

- Przedmioty wymagane Na gildie: np. 64 diamenty itp ( Do ustawienia w configu )

- Komendy: /zaloz - założenie gildi, /dolacz - dołączenie po zaproszeniu, /zapros - zaproszenie do gildi, /usung - Usun gildie, /ustawbaze - Ustawienie bazy, Ma się pojawić pod graczem (liderem gildi) gąbka , /usunbaze - To tez wiadomo :3, /baza - Tp do ustawionej wczesniej bazy, /oddaj - oddanie lidera gildi /mod - danie moderatora ( Dodatkowe funkcje jego to: /zapros ), /zastepca - Danie zastepcy ( Dodtakowe funkcje: /zapros,/wyrzuc,/mod ), /wyrzuc - wyrzuca gracza z gildi, /gc - Wlaczenie/Wylaczenie gildijnego cztu, /gsc -Wlaczenie/Wylaczenie Sojusznikowego/Gildijnego Chatu,

- Tagi Na Tab, Przy nicku i na Chacie

- Sojusznicy Maja byc tak: [TEST] Gracz ( Moga być ładniejsze kolory :) Licze na kreatywnosc, pomysłowość )

- Czlonkowie gildi: [TEST] Gracz

- Wrogowie gildi: [TEST] Gracz

- Cuboid na 101x101

- Bicie swojich do ustawienia w congifu ( FrendlyFire: True/False )

-

-

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...