Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

OFERUJE SPONSORING, ZABEZPIECZENIA 100% ZADOWOLENIA


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Za sponsoruję serwer  Metin2 tylko skończone projekty.

 

 

Oferuję:

 

- Najlepszy sprzęt z serwerowni Hosteam z filtrowaniem ataków sieciowych Premium

- Zabezpieczenia przed atakami DDOS ( nie zobaczysz nawet laga w grze)

- zabezpieczenia strony ( gwarancja bezpieczeństwa, że nikt nie włamie Ci się na serwer )

- hosting strony  na licencji LiteeSpeed

-hosting patchera

- reklama (przy większych projektach gdy zobaczę, że warto inwestować w team prowadzący projekt u większych YTuberów)

-licencjonowane forum IPB

- największy na świecie TeamSpeak 3 z licencją na 2000 slotów (forgame.pl)

- dobry  kontakt z nami 

 

 

Wymagania:

- ukończony projekt (pliki)

- profesjonalizm i zaangażowanie w swojej pracy

- komunikatywność i dostępność na TS3

- minimum 4 godziny dziennie na opiekę nad serwerem
- kultura osobista

 

 

 

 

Jesteśmy doświadczonym Teamem,  sponsorujemy już kilka serwerów i wszyscy klienci jak do tej pory są zadowoleni i chcemy tak, żeby zostało .

Mamy współpracę z serwerownią Hosteam dlatego gwarantujemy Wam 100% bezpieczeństwa.

Nie ingerujemy i nie wtrącamy się nikomu w pliki serwerowe, jeśli ktoś ma jakiś większej miary problem ( nie jakiś prosty) - pomagamy mu

Jesteśmy na rynku ponad 2 lata. 

Jesteśmy właścicielami największego i pierwszego darmowego na świecie ts3  z licencją na 2 000 slotów oraz jednego ze starszych serwerów  na którym  gra dużo graczy.

 

kontakt:

GG*

Haya: 49683586

Michał: 46162860

TS3*

IP: ForGame.pl nick Haya, Michal

 

15qdzlk.png

 

 

UPD Tematu

 

                                                                               Do oferowanych u nas usług dochodzą:

  • Przestrzeń na serwerze www
  • Panel hostingowy Cpanel
  • Możliwość uruchomienia wiecej niż jednego systemu pod tym samym adresem ip (nat)
  • Gotowe obrazy systemów operacyjnych (Centos 6.5, FreeBSD 9.2, Ubuntu Server 13.10)

                                                                                                                        W niedalekiej przyszłości:

  • System wykrywania i zapobiegania włamaniom oparty na (Suricata, Snort rules, OSSEC, Xplico, NetworkMiner)
  •  

1622054_755122337834112_377046001_n.jpg

Opublikowano

Pracuje z serwerownią ForGame.pl no praktycznie od samego początku, zleciało już jakieś dobre 1.5 roku, zajmuję się tam głównie TeamSpeak'em jak by nie patrzeć ,, Największym'' jak narazie w Polscę, no i chyba na świecie, do tego pełnię rolę SGM serwera Senthia.pl , znam Haya bardzo dobrze i złego słowa na niego nie powiem, mamy do Siebie zaufanie to chyba to co w Teamie jest najbardziej potrzebne. Serwery Metin2 jak i Ts3 presperują bardzo dobrze, dlatego też jak najbardziej polecam naszą serwerownie do współpracy i rozwijania się z nami, spróbuj a napewno nie pożałujesz.

<<•ҳ̸Ҳ̸ҳ Ozim517 ҳ̸Ҳ̸ҳ•>>

Opublikowano

Polecam wszystkim ! Administracja jeżeli chodzi o sam team speak jest świetna, bardzo pomocna - szybka pomoc, na wysokim poziomie.

Co do serwerów metina, stabilne, bardzo dobrze prowadzone.

18212474997639645762.jpg

Opublikowano

Haya to zajebisty ziomek mam z nim serwer od miesiąca mamy* z Casawirem jest lojalny nie wychujał nas jak kilka poprzednich osób polecam taeraz jak fakela nie ma jest inne podejście sprawy są załatwiane od ręki a nie tak jak fakel ...

fakel zrób to 3 dni później zrobiłeś ? ale co ? ...

 

Zapraszam na ForGame Na największy Prywatny serwer ts3 w polsce :)

V7bXmc2.png

Opublikowano

ForGame, oczywiście polecam. Znam ich od początku należałam również do Team. Bardzo dobra atmosfera. Na TeamSpeak'u duże zgranie, pan Ozim widzę bardzo się stara i dba o niego. Co do serwerów, mogę przyznać, że rzadko bywają jakieś usterki są naprawdę stabilne.


Opublikowano

Pracuje z nimi od jakiegoś miesiąca może troszkę dłużej i jestem w pełni zadowolony z atmosfery i warunków ;)

aFMA3pg.png

Opublikowano

nie polecam obiecują dużo inaczej z tego wychodzi poza tym ''wpieprzają'' sie do projeku,przypisują sobie czyjeś zasługi zrobisz coś dla nich zamiast wynagrodzenia dostajesz perma + ddosy administracja podaje swoim przyjaciołom ip ludzi z teamu

odejście fakela = koniec istnienia forgame Pozdrawiam ;)

Opublikowano

nie polecam obiecują dużo inaczej z tego wychodzi poza tym ''wpieprzają'' sie do projeku,przypisują sobie czyjeś zasługi zrobisz coś dla nich zamiast wynagrodzenia dostajesz perma + ddosy administracja podaje swoim przyjaciołom ip ludzi z teamu

odejście fakela = koniec istnienia forgame Pozdrawiam ;)

Tak tak tak.Fakel nic nie robił był je... leniem. Sytuacja typu kiedyś wbiłem na TS chcąc odzyskać eq(nie grałem długi czas i po powrocie brak eq) to fakel powiedział,że mu się nie chce wraz ze mną odszedło 20 osób z gildii

Opublikowano

nie polecam obiecują dużo inaczej z tego wychodzi poza tym ''wpieprzają'' sie do projeku,przypisują sobie czyjeś zasługi zrobisz coś dla nich zamiast wynagrodzenia dostajesz perma + ddosy administracja podaje swoim przyjaciołom ip ludzi z teamu

odejście fakela = koniec istnienia forgame Pozdrawiam ;)

 

Fakel wolał sobie stawać serwery na boku zamiast pracować przy serwerach forgame #ventris

1390812908-U247445.png

Opublikowano

Polecam, bardzo mila administracja, oraz profesjonalne podejście

13566342761024363172.png


                                                                                                                         Już niebawem 

Opublikowano

Polecam, bardzo dobry kontakt, ich maszyny są bardzo stabilne.

Sami posiadają też wielkie doświadczenie.

Opublikowano

Jeżeli Fakela nie ma to nie pozostaje nic tylko polecić. :)

Nie ma i nie będzie ;) jak okrada i sra do własnego gniazda to nie pasuje do teamu. Jak widać na dobre to wyszło, pozbycie się czarnej owcy :)

1622054_755122337834112_377046001_n.jpg

Opublikowano

Polecam. wszystko z godnie z terminem ,Dobry kontakt Miła atmosfera wszystko na bardzo wysokim poziomie. nic tylko polecic

54010287442563618639.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...