Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wychodzimy z brązu 5 0 lp do platyny :D


.Bumek662.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
przed seria - penta :P
1 gra do braz 4
4x triple
2 gra do braz 4 (win)
Wpadła quadra :P
1 gra W braz 4
http://scr.hu/12lk/ho8tl

byłem 5:0 ale rengar w tf to - ult i mnie zjada w 0.33 sec (dowód:

http://scr.hu/12lk/kw3so

) az to riotu wysle :D cóż, ważne że wygrana lol

 

Jeden match przegrany ale pominmy : staty : Jinx 20:12:20 jakos ;<

 

Kolejna gra:

http://scr.hu/12lk/yift1 
w niej taka fajna niespodzianka
http://scr.hu/12lk/dtq8s

:)

Na koncie:

 

2 Penty, 3 quadry - season 4 op

 

Dalej:

 

Carrowanie shyvanka:)

http://scr.hu/12lk/wr6e2

dzieki mnie wygralismy all tf :)

 

Kolejne:

http://scr.hu/12lk/ufj1r

bardzo wyrownana gra, ace pod koniec push ale garen trollowal i nie skoncylismy (backal sie gdy pushowalismy inhi, ruszal, backal)

skonczylo sie na tym ze sam nexus im zostal, oni zrobili barona, ja flashlem przez sciane do ich nexusa i zrobilem backdoora po czym wygralismy :)
Kolejne:
http://scr.hu/12lk/vvt45

afka mieli wiec easy, trollowalem troche (nie feedowalem, wbijalem sie po kile jak chciwus gdy mieli sam nexus ;p)

 

No dobra, kolejny win ;d

 

http://scr.hu/12lk/snn4z (Koniec promocji do Brązu 3)
Po wygraniu promocji przegrałem 4 gry pod rząd, zjebane teamy nic nie mogłem wycarrować,
Teraz gram 5, ale moje W/L 17:10 poszło się jebać do 17:14..
@Ok
Dalsze gry to samo, 5 pod rząd wygrane, potem lost, wygrana, lost, wygrana :(
Czyli przegrana seria do brązu 2, ale wbita nowa.
Btw. Quadra się wbiła :D
@Dalsze gry
Ta nowa wbita seria wygrana tą grą:
Welcome to the Bronze II! :D
Ok. Gra w Bronze II
Nice wycarrowana, nie?
@spadlem do brazu III i wbilem od nowa II (trolle everytime..)

 

Jinx op !
Syndra OP! - first time :D

Hello there.

Opublikowano

nie mowie ze chce wbic w 2 tyg. w s3 bylem diaxem a potem zrobilem troche przerwy, konto mi ukradli (support wie ze to moje konto ale mi go nie da bo musi na email na ktory jest zalozony, znam go ale hasla nie znam i nie idzie przypomniec >.<) i po tej przerwie troche bardzo slabiej gram : D

Hello there.

Opublikowano

Powodzenia ;D sam jak mam czas to sobie wychodze do golda spowrotem bo w s4 mnie do srebra zrzuciło ;p

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...