Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zapowiedź]Sucharek [BOSS Arena+FB]Pierwszy taki serwer![Autorski][Premium/NonPremium][1.7.x][70-100 slotów na start][Rekrutacja!]


Gapioza

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapomniałem dodać, że możecie wypisywać tutaj pomysły na supermoce, jakie chcielibyście zobaczyć na serwerze. Mamy już kilka skilli jak np. Deszcz strzał, jajko granat (który się restartuje co określoną ilość czasu)

Opublikowano

Można juz ip ? niemam mikra bo niemam dzwieku ts3 mam i mam 17 lat . moge zostac Administratorem? ale jak najszybciej chce ip :D

EUNE - 20 LVL - NICK - LAYUPL

EUW - PO WBICIU 30 LVL GRAM TU!

 

 

 

Opublikowano

Ja mam mikro lat 15, chciałbym się znaleźć w posadzie budowniczego.

Moje propozycje do skilli:

Magiczny miecz - Dodaje dmg na okreslony czas (mozna zmienic nazwe )

Rzucanka - Trzymasz siekiere PPM i rzucasz nia

Railgun (o wiele slabsze) - chyba nie musze tlumaczyc co to.

Opublikowano

Można juz ip ? niemam mikra bo niemam dzwieku ts3 mam i mam 17 lat . moge zostac Administratorem? ale jak najszybciej chce ip :D

Serwer otwarty dla graczy będzie za około miesiąc, na razie wszystko przygotowujemy (programista musi jeszcze kilka modyfikacji dokonać).

Niestety, ale w przypadku Administratorów wymagamy komunikacji głosowej (może masz skype?)

 

Ja mam mikro lat 15, chciałbym się znaleźć w posadzie budowniczego.

Moje propozycje do skilli:

Magiczny miecz - Dodaje dmg na okreslony czas (mozna zmienic nazwe )

Rzucanka - Trzymasz siekiere PPM i rzucasz nia

Railgun (o wiele slabsze) - chyba nie musze tlumaczyc co to.

Wejdź na TS ok?

Opublikowano

Zapowiada sie fajnie :)

 

jak cos to moge ogarniete forum zaoferowac :)

Piszcie pw :P

REAKTYWACJA DREAMSKILL

Opublikowano

Zapowiada sie fajnie :)

 

jak cos to moge ogarniete forum zaoferowac :)

Piszcie pw :P

Forum mamy swoje (z domeną .eu)

 

 

Dzisiaj może wrzucę SS'y jak wygląda postęp w pracach

Opublikowano

@Refresh

 

Uwaga!

Czasami zrobimy mały wyjątek (głównie wymagana jest mutacja)

 

Jeżeli macie jakieś propozycje, co chcielibyście zobaczyć na serwerze, podzielcie się nimi tutaj!

Opublikowano

Mogę zgłosić się na administratora , mam 15 lat , mikro , ts3/skype , jak coś to napisz to wbije na ts3 , bo na razie nikogo nie ma :)

sialalalaa

Opublikowano

@Refresh
Przed startem servera (około 2-3 dni) będziemy szukali ludzi do małych testów, ogłosimy nabór na naszym FanPage(patrz sygnaturka)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...