Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nawadnianie organizmu, co proponujecie, co pijecie? / Czy używacie cukru i soli?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Woda mineralna "Kryniczanka", herbata i inne np. cola, ice tea, tymbark. Ostatnimi czasy ograniczam te słodkie picia. Cukru używam, do słodzenia np. herbaty. Soli natomiast do potraw i kanapek z np. pomidorem.

Od dnia 1.11.2013r. 14:17 zobaczono moje posty licznik-56-90712-stat.png razy ;)


 


 

Opublikowano

Kurde czytam, czytam i gościowi się zmysłu wyostrzają. Chyba sam zrezygnuję może będę miał jakieś super moce :D Super czuły słuch, węch, smak i cała reszta fajnie by było.

 

Staram się pić do 3 litrów wody mineralnej dziennie z biedroki 5l za 1,50 zł :D Poza tym lubię do śniadania wypić herbatę czarną z 2/3 łyżeczkami cukru. Unikam napoi gazowanych i to chyba tyle ;)

 

 

 

 

 

Poza tym mam zamiar umrzeć szczęśliwie niczego nie żałując i pierdole takie ograniczanie się na każdym kroku. Odstawienie curków i soli, spoko dbacie o swoje ciała cieszę się ale nie można wpadać w obsesję na tym punkcie.

dalej wpierdalaj zywnosc w ktorej jest 50/50 cukru soli :).

taki z ciebie przesmiewca? mozesz sobie nie wierzyc, ale ograniczenie soli wyostrza zmysl smaku.

nie mowie, ze jej nie jem, ale sypanie soli do wszystkiego to przesada

.

Opublikowano

NIE OGARniam czego ty się boisz? hmm? że co na zawał zejdziesz od coli? pfff .. no chyba ze byś miał cysterne pod domem i rurke ktora leci ci do pokoju i z niej sobie nalewasz .. :) to może ale można też normalnie żyć , ja cole pije wode normalna ale czesto to co lubie czyli tymbark frugo roko itp :) a jak wode to gazowaną :)

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.


 


 


Forever

Opublikowano

Piję tylko wodę, nie ważne czy gazowaną czy nie.

Sól i cukier? Herbatę jak już piję to słodzę 2 łyżeczki a sól używam normalnie, do jajecznicy, ziemniaki itp. : )

skpUo.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...