Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

jak zarobić uri na citadel lub aegis


jacenty502

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę was o pomoc potrzebuje mieć citadel lub aegis moje wyposażenie to 18 lf2 8 flaxów 15 bo1 lub napęd 6900 wyrzutnia hell storm 2 statek goliat wszystkie designy które są nz handlu pozdrawiam i daje plusy

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

Opublikowano

zbieranie raczej odpada przy takim eq bardzo cięzko zrobić wrota , a co mówić przy zbieraniu , każdy by cię bił nie polecam ci przy 8flaksach zbierania na pall

Opublikowano

Coś czuję że ten aegis lub cytadela jest tylko dla "Szpanu" bo co ci da aegis przy 8 flaxach? 30sek dłużej wytrzymasz i tak padniesz, nic ci on nie da. A wydać na niego 250k uri żeby był "szpan" że go masz i latać z 8 flaxami to dla mnie jest żałosne :). ale jak juz chcesz to lenonek i 1 gala

Opublikowano

Haha klan mi pomógł i mam golca ful elite i peta zbieram tylko na citadel

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

Opublikowano

Haha klan mi pomógł i mam golca ful elite i peta zbieram tylko na citadel

Co CI po golcu Fe jak nie masz umiejętności i zwyczajnie pewnie tego nie ogarniasz ; d...

Opublikowano

Na alfie steruner cie załatwi xD

 

Klan nie załatwi ci urki (no chyba że ktoś jest sponsorem). Najlepiej jest samemu się rozwinąć. Ty chcesz odrazu aegisa albo citadela. Uzbieraj kase na romb, później bij DK -> wrota i wtedy możesz pomyśleć o takich rzeczach

  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

hmm starą fe mam  i bije około 4500


proszę o zamknięcie tematu

       Nick: ⓉⒽⒺ ⓉⒺⓁⒺⓉⓊⒷⒾⓈ ⓅⓁ

       Serwer: PL1

       Firma: EIC

       LvL: 15

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...