Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

"spormt2" "[Pl]""[Bez Hamachi]"


michi0987

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"SporMt2"

 

Witam! Przedstawiam wam mój prywatny serwer o nazwie "SporMt2"

Wiedz, że czekaja na Ciebie niebezpieczne bitwy!

Twój poziom doswiadczenia zostanie podwyższony!

Dzięki temu zyskasz przewagę nad licznymi potworami, które będa pladrować co jakis czas miasto !

Również, gdy zaczniesz zabijać potwory, znajdziesz w nich o wiele więcej rzeczy, niż można się spodziewać !

Zostało to spowodowane wczesniej wspomnianymi atakami.

 

Status Serwera:

"http://status.blackout-gaming.net/status.php?dns=82.177.226.35&port=11002&style=13"

 

Aby dołaczyć do wyprawy należy zarejestrować się na stronie. :

"spormt2.cba.pl"

 

Podane tutaj ustawienia, zostana wykorzystane podczas twojej wyprawy po zwycięstwo!

-Ilosć zdobywanego doswiadczenia (x"1000%")

-Ilosć zdobywanych yang (x"1000%"

-Ilosć zdobywanych przedmiotów(x"1000%"[/center]

 

Na poniższym obrazku zostały przedstawione przedmioty, które można zakupić w centrum miasta !

614bd838c403517e.jpg

 

 

Aby zagrać na przedstawionym serwerze, należy sciagnać, a następnie wkleić spolszczenie do folderu Metina z 2008 roku lub też launcher do Chińskiego lub Polskiego Clienta

Spolszczenie do serwera :

"http://www.speedyshare.com/files/21023252/SporMt2.exe"

A tutaj zostaje zamieszczony skan pliku, gdyż ważne wiedzieć, czy plik nie zainfekuje naszego komputera !

"http://www.virustotal.com/pl/reanalisis.html?6750cdb87f43f4034e1986f4730e05e52d9c0a2b14cd830d5128ba5febda055d-1266682050"

 

Link do plików Polskiego i Chińskiego, gdzie należy zmienić Ip w pliku mc.txt na "82.177.226.35"

http://www.speedyshare.com/files/20250732/Launcher_kaje11.rar

Skan:

http://www.virustotal.com/pl/analisis/e8fcf75adf1564e3fbd4b0fdd9e39b9f8243811963b64a10ab420708dd6413b7-1259954385

 

Pamiętajcie gramy w Shinsoo

 

Team, który będzie pilnował porzadku na serwerze:"Michcio" [GA]

 

"Michcio" "Kontakt z GA: 5399127 "

Opublikowano

Zaczelem grac wojem i nie mam miecza:P pusto w eq.. ani potow ani miecza:P

lapsik.jpg

Nick na serw: Genesis
 

Opublikowano

Coz serv jest cieeenki... U handlary eq pod 4fun a wszystko samemu trzeba wbijac... I oczywiscie lagi sa... Serva nie polecam.

27039.png

21571.jpg

31991.png

21495.png

21191.jpg

20131.jpg

21862.gif

 

10914160.jpg

Opublikowano

nie grajcie tam. lagi jak chu*************************************************************j

NIE POLECAM

763291660.png
Opublikowano

po co zrobiliscie na hamachi jak sa lagi ? D

. . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. .. . . . . . . . . . . . . .. ..

Nie nawidze neo kidow . . .

Nie nawidze pasozytow ;]

2ruleezzxd9241.jpg

 

: ]

Opublikowano

@Edit

Zmienione sklepy naprawiony quest na wejście i nowa strona. Od teraz dostaje sie militara , 18 lvl i eq+9 zaraz dodam screeny shopu.

Opublikowano

Nie Polecam WEz ratyt x1000 ? ratty sa x50 eq co jest na screenach sie nie zgadza jakby inny server i atm0sfera do dupy ze szok ! xD

Opublikowano

Mi jakoś all działa jeszcze tylko GA musi pare poprawek zrobić i będzie wszystko śmigać na lajcie! Polecam serwer!

Moje nicki w grze to: qvasi i qvasi21

Opublikowano

Serwer off ja też mam, aha i GA pewnie nie właczy serwa... Jeżeli do niego pisze i się nie odzywa...

Moje nicki w grze to: qvasi i qvasi21

Opublikowano

Serwer do kitu exp mały co innego u handlarzy i kicka mnie co 5 minut.

 

A GA serwera napisał ze on mnie kicka LOL.

Kliknij Lubie to ;)


Opublikowano

haha teraz to ty się wypchaj tym serwerem... Straciłeś graczy przez twoje zachowanie.

Jeśli będzie ktoś grał to pozdro...

Ja nie gram narka all ;p

obrazjg.png

Sygnatura by boostspeed.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...